Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gynecomastia műtétről kérdések...

Gynecomastia műtétről kérdések. Valaki?

Figyelt kérdés

Betöltöm a 18-at szeretnék Gynecomastia műtétet végeztetni magamon mivel fiú létemre hatalmas melleim vannak. 12 évesen sok hormon inyekciót kaptam akkor nagyobbodhatott meg.


Kérdéseim a következők:

TB támogatja-e?

Hol végzik el ezeket, melyik kórházakban?

<MAGÁN SEBÉSZHEZ NEMEAKAROK MENNI MERT ROHADT DRÁGA>

Ha TB támogatja, Milyen árban van ez a műtét?

Műtét után végérvényesen eltünik?


2010. márc. 6. 17:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Hali ismét!


Igazság szerint most én is sokat tanultam a szinte mindent kimerítő leírásodból kedves 20:37-es. Személy szerint magam is meg szeretném köszönni a reprezentatív tájékoztatást, és gyógyulást kívánok! :-)

Eleinte azt hittem egészségügyis vagy te is, megleptél, hogy te is hasonlóban szenvedtél. Leírod ide te is a sztoridat, hogy alakult ki a bajod, miért kellett ezt a beavatkozást elvégezni rajtad? Te akkor Pécsett végeztetted el?

Mondasz egy életkort, egy nemet, ill. elárulod a testalkatodat vmint testsúlyodat és a magasságodat a műtét előtt és után is (viszonyítási alapul)?


Még1x köszönet a rengeteg infóért!

Üdv: EE

2010. márc. 7. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

kedves EE, (20.37-es vagyok)


örülök, hogy szélesíthettem a tapasztalataidat. Nem Pécsett végezték a műtétet, hanem Budapesten egy magán kórházban. Én már dolgozom, így összeszedtem rá a pénzt. Azért nem állami kórházban csináltattam meg, mivel eü dolgozó vagyok és nem szerettem volna, ha elterjed a városban. Egyébként kérdéseidre válaszolva: harmincas felnőtt férfi vagyok :) átlagos testsúly és alkat. Műtét után is maradtam férfi, átlagos testsúllyal és alkattal. Remélem segítettek ezek az infók az ismereteid elmélyítésében. :)

2010. márc. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

még 1 kérdés. Muszály 18 évett betöltöttnek lenni? Igazából a szüleim nagyon konzervativak, sők tulságosan is.. Ők elfogadnák igy is hogy ekkora.. de ők nem értik meg hogy nekem mekkora kín ez.


Még 1 kérdés. Budapesten melyik az ilyen kórház? Ahol ingyenes...stb.

2010. márc. 7. 14:34
 14/24 anonim ***** válasza:

Az baj, ha túlságosan konzervatívak, ugyanis minden műtétre szülői beleegyezést kérnek 18 éves kor alatt. Ezért, ha ki akarod őket hagyni a dologból, akkor bizony meg kell várni, míg betöltöd a felnőttkort (ami nem tudni mikor lesz).

Nem tudom, milyen a kapcsolatod a szüleiddel, ellenben ne érdekeljen, hogy milyen gondolkodásúak, -- még ha túl maradiak is, -- ültesd le őket, és beszélj velük erről, őszintén! Érvelj azzal, hogy nem ők élik le a te életedet, nem tők járkálnak pöffedt nagy cickókkal az utcán férfiként, hanem te, nem nekik okoz ez hatalmas dilemmát, gátlást, lelki problémát, hanem neked, éppen ezért, ha felnőtt leszel, mindenképpen meg fogod műttetni magad, és erről senki nem fog tudni lebeszélni. Még ha nekik ez így nem is tetszik, azért kérd a segítségüket, és avasd be őket érzelmeidbe, legyenek ezzel ők is tisztában! Ha egyébként normálisak a szülők és nem szélsőségesen konzervativak, akkor akármennyire is nem tetszik, de első a gyerek akarata!


Sztem se várj nyárig! Addig lépj, amíg nincs jóidő! Hogy Pesten hová fordulj, abban inkább a kollégát (20:37-est) kérdezd, úgy glom, neki nagyobb a rálátása erre.


@ 20:37-es: A te sztorid, hogy mi történt veled, (előbb feltett, általad megválaszolatlan kérdéseim) egyébként még mindig érdekelne!?! Annyi lejött, hogy te is gátlásos vagy, vagy pedig tartasz vmitől... azonban itt továbbra is megőriz7ed anonimitásodat! Komolyan érdekel egy másik személy perpektívájából is a történet és az anamnézis!

Vagy ha tartasz attól, hogy bárki rádismer, ha ide leírod, akkor írd meg _>>privi_-ben. Le7, neked is könnyebb lenne...


Üdv: EE

2010. márc. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

20.37-es vagyok

amint írtam nem vagyok pesti, ezért nem tudom melyik kórházakban van plasztikai sebészeti részleg, ezt a háziorvosod meg tudja mondani, és azt is, hogy helyileg hová tartozol. A háziorvossal mindenképpen érdemes konzultálni. Szüleiddel érdemes megbeszélni, hogy mennyire fontos neked ez a műtét, ha sokat nyaggatod őket, előbb-utóbb elfogadják. Esetleg mutass nekik olyen honlapokat a neten, ahol leírják pontosan miről is van szó. Nem kell elkapkodni semmit. Én inkább azt mondom, ezt a nyarat még bírd ki így, lesz időd lefogyni és utánajárni a dolgoknak. Olyan sebészt keressél, ha van rá módod, akiben megbízol, van tapasztalata ilyen műtétekben, és esetleg tud is mutatni előtte-utána készített fotókat.


EE-nek. Nem vagyok annyira gátlásos, van akinek így is bejöttem szerencsére :) Alapvetően annyira nem volt gáz alakom, 180 magas és 72 kg körül voltam mindig és sokat sportoltam. A sportolás miatt a mellizmom sokat fejődött és pár kilót felszedtem, ezért nagyobbnak látszott már, mint pár évvel ezelőtt. Úgyhogy rászántam magam és megoperáltattam. De vannak akiket nem zavar, sok kollégámnak van az enyémnél sokkal nagyobb melle, és lazán strandolnak, csajoznak, nem érdekli őket.

A már belinkelt fórumot még mindig ajánlom az érintetteknek, sokat lehet tanulni belőle :)

egyébként orvos vagy?

2010. márc. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

ja amit még javasolni tudok a kérdezőnek, akkor is ha TB-re csináltatja meg: érdemes néhány plasztikai sebészhez bejelentkezni vizsgálatra, ez 3-7000 ft körül van, de van akinél ingyenes. Mégis csak szakember mondja el a véleményét vizsgálat alapján és nem távgyógyítással, mint Gyurcsók József :) A vizsgálat még nem kötelez műtétre, sőt általánosan bevett szokás, hogy ilyen műtétek előtt több orvoshoz is elmegyünk vizsgálatra. Ezt még sok plasztikai sebész is javasolja.

Plasztikai sebészt az interneten találsz bőven. Csemegézz azok közül, akiknek a honlapján az olvasható, hogy foglalkoznak gynecomastiával is.

2010. márc. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

@ Kérdező:

Mondjuk ez igaz: Csak akkor vagy gáz, ha magad annak találod! Megfelelő hozzáállással magadhoz, nem képzelnél be sztereotípiákat magadról! Még meg sem történt a dolog, de te már azt hiszed, hogy kész tény. Honnan tudod, hogy fogadják az emberek a dolgot? Én is beszéltem már olyasvkivel, akinek szemmel lát6tóan volt vmi szépséghibája, de őt ez nem zavarta. Amíg természetesen viselkedik vki, addig más sem zavar a probléma.


Beszéltem egyszer egy egyetemistával még egy vonaton, akinek feltűnő pigmentesedése volt a fején több helyen és még távolról is jól ki le7ett szúrni. Elkezdtünk beszélgetni, és egész jól kijöttünk. Ő természetesnek vette a szépséghibáját. Így aztán egy idő múlva rákérdeztem ezekre a foltokra, és nem riad be a kérdéstől, még csak meg sem változtatta a viselkedést, hozzáállását a beszélgetésünkhöz, a beszédtémához, és hozzám sem. Teljesen közvetlen volt, és ez nagyon imponált nekem, mert egy szimpatikus embert ismertem meg benne.

Ellenben vannak akik Hozzád hasonlóan ügyet csinálnak abból, ami nekik nem természetes, és nem tudják elfogadni magukat. Csoda, hogy a környezetük is felfújja a dolgot?

Van akinek lelki gátlásai vannak egy apró problémától, míg másoknak sokkal nagyobb és látványosabb a problémája, mégsem zavartatja magát tőle.


Van valaki barátod/barátnőd, haverod, családtagod, rokonod vagy bárkid, akivel beszél7sz erről a dilemmádról?

Akinek meg mersz nyílni minden szégyenkezés nélkül?



@ 20:37-es: Én sajnos nem vagyok orvos, azonban magam is az egészségügyi végzettséggel rendelkezem.



EE

2010. márc. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
persze van. de nagyrészük diszkós selyem fiú. 1-2 van amelyik normális és rendesen eltudok velük beszélgetni mindenről őszintén
2010. márc. 7. 19:52
 19/24 anonim ***** válasza:

Fontosnak tartom, hogy legyen valaki, aki mindvégig melletted áll, és támogatni fog ebben az elkövetkező nehéz időszakban, ha a szüleid nem is. Beszélgess az igazi barátaiddal sokat, ne legyél tovább gátlásos. Ha ki tudod beszélni magad valakinek, akiben megbízol, (kölcsönösen) elhiheted nekem, hogy könnyebben fel fogsz tudni oldódni! Van ilyen személy, az általad említettek közt?


EE

2010. márc. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
van ilyen szerencsére :)
2010. márc. 9. 07:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!