Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 19 éves vagyok és az utóbbi 2...

19 éves vagyok és az utóbbi 2 hétben péniszem mérete növekedett kb.1. -1,5 centiméterrel. Milyen problémákat hordozhat ez magával?

Figyelt kérdés
Eddig is tökéletesen megvoltam elégedve vele, de most hirtelen megnőtt, és már túl nagynak tartom. De ez legyen a legnagyobb gondom. A bőr a fityma körül sebesen megrepedezett. Az érdekelne, hogy ennek lehet e bármiféle komolyabb következménye, mert interneten nem találtam róla semmit, vaklármával, pedig nem szeretnék elmenni orvoshoz, mert elég kínos dolognak tartom, hogyha csak egy olyan dolog, amihez szimplán csak hozzá kell szoknia a bőrnek. Ki mit tud erről? Minden választ megköszönök

2015. jún. 8. 00:07
 1/3 anonim ***** válasza:
19 évesen, 2 hét alatt, 1,5 centi? Tolsz valamit? Gec gazdag lehetsz :D
2015. jún. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha berepedezett a fitymád, lehet, hogy van egy kis fitymaszűkületed.

Kínos vagy nem, de meg kellene nézetned urológussal!

A méreted valószínűleg nem változott meg. Lehet, hogy rosszul mérted vagy a mostani mérésnél erősebb volt az erekciód.

2015. jún. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az semmi, nekem fél perc alatt nő 10 centit.
2015. jún. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!