Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan kezeltessük otthon a...

Hogyan kezeltessük otthon a PROSZTATA PROBLÉMÁT?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne... Mert a feleségemnek nem tetszik, sőt egyenesen undorodik tőle.

Mit tehetek ez ügyben?



#prosztata #otthon #kezeltessük #problémákat
2014. jún. 19. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Prostamol Uno
2014. jún. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De az nem igazán segített eddig... Valami erősebb kéne.
2014. jún. 19. 19:56
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

A legkomolyabban mondom, hogy sehogy.

Én túl sok olyan férfival találkoztam, aki kipróbált minden recept nélküli szert, aztán akkor jött hozzánk az urológiára, mikor kiderült, hogy az a kis megnagyobbodás, ami miatt nehezen pisil, rosszindulatú daganat :(


Túl sok a prosztatarákos beteg :(

2014. jún. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Otthon sehogy!

Menj urológushoz és ott majd kikezelnek.

Megvizsgálnak kézzel, csinálnak ultrahangot és abból már sok mindent meg tudnak állapítani és kapsz megfelelő kezelést.

Ebben semmi ciki vagy szégyellni való nincs.

Nekem állandóan visszatérő hüvelyi problémám volt nőként, mondták, hogy ennek egyik oka lehet, ha a partnernek prosztata problémája van, a férjem bár annak ellenére, hogy nem idős, csak 30 éves, mondta, hogy van némi problémája vizelet ügyében, bár nem súlyos, el is mentünk urológushoz, elmondtuk, hogy miért szeretné a férjem kivizsgáltatni magát, el is mondták, hogy nagyon jó, hogy elment. Én kijöttem, a férjem pedig átesett a vizsgálaton, mondták, hogy egy enyhe prosztata megnagyobbodása van, kapott is rá kezelést. Rendbe is jött.

Szóval menj orvoshoz!

Amúgy elég érdekes a feleséged, hogy neki nem tetszik és undorítónak találja...Még neki is lehet olyan problémája, ami nem egy kellemes, de gondolom ha már jóban-rosszban, akkor ez is beletartozik, hogy az ilyenről is lehessen beszélni...Na, mindegy, ez már nem a kérdésedre adott válasz, de úgy kikívánkozott belőlem. Bocsi.

2014. jún. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%

Kevesen tudják!


Kisvirágú füzike tea.

Kapható a gyógynövényboltokban.

Naponta egy csészével, egy hónap után lehet ritkítani 2-3 naponta/csésze.


A feleséged meg nyomd orrba!

2014. jún. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Egyetértek, menj orvoshoz. Nincs rá otthoni módszer. A kisvirágú füzikésre ne hallgass, mert ez nyomatja a kisvirágú füzikét az ég adta világon mindenre, minden második topikban lehet vele találkozni. Szerintem valószínűleg kisvirágú füzikét árul.
2014. jún. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gentos
2014. jún. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Elnézést, de prosztata problémára a kisvirágú füzike kiváló. Voltam én orvosnál, nem nagyon tudtak segíteni. Ez a kis növény viszont eddig mindig bevált. A teánál azonban helyesebbnek tartom a gyógyszertárakban kapható zacskós kiszerelésből az ott leírt módon főzetet készíteni. Ha ezt rendszeresen használod, legalább naponta kétszer, akkor kell, hogy segítsen. Amennyiben mégsem, akkor valóban orvos. Édesapám egy nyugdíjas urológus főorvos, mondta, hogy a betegek sorban álltak prosztata masszázsra, ami szép volt, csak a komoly esetektől vitte az időt. Szóval ne aggódj, csinálj főzetet, használd rendszeresen, de ha nem válik be ne kockáztass, mert akkor nem sima gyulladás.
2014. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!