Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy nem megfelelő bicikliülés...

Egy nem megfelelő bicikliülés okozhat férfiaknak egészségügyi problémákat?

Figyelt kérdés

Voltam egy bicikliboltban, ahol voltak mindenféle, a legmodernebb kutatások szerint tervezett nyergek, és mondta az eladó, hogy a régebbi nyergek némelyike eszméletlenül káros volt, mert pont ott szorította el az ereket, ahol nem kéne.


Az én biciklimen is szerintem ilyen volt, és jobban belegondolva, tényleg sokszor nagyon fájt és nagyon éreztem, hogy szorít. Voltak urológiai problémáim, pl. herevisszerem is. Szerintetek ez összefügg?


2015. máj. 30. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Prosztata gondokat okozhat .A hosszabb ideig tartó űlés pedig a véráramlást gátolja a herék felé .
2015. máj. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remek, akkor simán lehet, hogy az én prosztatagondjaimat ez okozta. Imádom a biciklialkatrész-készítőket. Erről persze senki nem világosít fel egy 12 éves gyereket, aki biciklit vesz, hogy egy életen át tartó gondokat okozhat a rohadt nyergük, amit idiótán alakítottak ki.
2015. máj. 30. 22:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem aranyerem lett hasonló okból kifolyólag...
2015. jún. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szamo77db ***** válasza:
Nekem egy urológus doktornő mondta egyszer, hogy a kerékpározás a férfiak számára trauma.
2015. jún. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!