Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Magasról ugrásnál görcs a...

Magasról ugrásnál görcs a herék mögött. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Elég rég óta van ilyen problémám, hogyha leugrok valahonnan (kb 1,5 m magasról vagy fölötte) akkor a herék és a végbélnyílás között begörcsöl az a rész. Ha jól tudom a prosztata az felett van. Volt már ilyen gondja valakinek? Nem tudjátok mi lehet ez?
2010. febr. 27. 09:26
1 2
 11/20 anonim válasza:

18:49-es vok.

Puha szivacsra érkeztem, akkor történt először úgy kb 3és fél évvel ezelőtt.

Urológusnál nem voltam ezzel a problémával, hisz tünetmentes, csak a "nagy" ugrás utáni 15 másodperc halál, ugrálni meg nem sűrűn szoktam nagyokat. De viszont nagyon zavar, ez miatt már rettegek az ugrástól, mert komolyan mondom annyira fáj, hogy majd meghalok.

Csak hasonlítás képp leírom, egyszer becsípődött a hátam, nem tudtam járni sem annyira fájt, csontkovács rakta helyre, és az sem fájt ennyire, mint ez abban a 15 másodpercben.

Amúgy nem a herék fájnak a heréim jól vannak

hanem az a rész ami az végbélnyílás és a herék közt van:D

Amit a nőknek szoktak átvágni szüléskor

2010. márc. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Valaki írjon már, ha tudja mi ez!
2010. márc. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
senki?
2010. márc. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Valakinek csak volt ilyen
2010. márc. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

Hali!


Nekem is szokott ilyen lenni. Kegyetlen egy dolog az biztos, de nem tom miért lehet... Talán azért mert landoláskor a golyóink igen nagyot zuhannak, aztán meg hirtelen megállnak nem? Aztán lehet hogy valami ott megrándul aminek nem kéne? Nem tom, de az biztos hogy nagyon szar.inkább egy tökönrúgás... na jó nem, de iggggen fájdalmas.Nem kívánom senkinek.Ha valaki tud róla valamit légyszi írjon, mert engem is érdekel.Sok okosat én sem tudtam írni erre de ez van.

2010. ápr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Senki semmit?
2010. ápr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
nekem is szokott ilyen lenni ha magasról leugrok: fél percig kb kellemetlen, aztán utána már nem érzem; nekem nem szokott annyira fájni, de azért nem kívánom senkinek
2010. máj. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
nálam is ugyanez brutális fájdalom ami miatt mozdulni sem birok, de van hogy 1 mp-ig tart; nálam csak szilárd talajra érkezésnél van, mi lehet ez?
2010. júl. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Elég régen volt az első kérdés, de legalább annyit megtudtam, hogy nem egyedi a problémám :S


Azóta nem nagyon történt velem ilyen, nem ugráltam, de 99%ig biztos vagyok benne, hogy nem múlt el csak úgy :S

2011. ápr. 8. 16:48
 20/20 Konzol94 válasza:

Sziasztok. Remélem van még valaki a témában. Nekem először majd egy éve történt ugyanaz mint veletek és nem tudom pontosan, hogy most az miatt, vagy valami más okozhatja, de ugyanazt a görcsös fájdalmat érzek mint amit akkor éreztem fél percig, gyengébb fokozatban. De fokozódást érzékelek.:/ Van hogy úgy fáj, éjszaka fölkelek rá (általában a húgyhólyagom feszülésével együtt jelentkezik. Az első eset óta sokat futottam sportolás gyanánt és volt hogy a végén (nyújtás után) kicsit ugráltam is. Egy pár hete kezdődött a dolog. Bevallom, hogy nemrég füvezéskor észrevettem, hogy mikor lezsibbadtak a lábaim, a herék és a nyílás között marha nagy fájdalommal járó zsibbadást érzékeltem.

Itt megjegyezném, hogy utoljára több mint egy éve szívtam zöldet(akkor is először életemben), mielőtt valaki erre fogná.

Látom elég régi kérdés, de ha esetleg valami fejleményt tudna mondani valaki. Esetleg voltatok orvosnál vele? Segítség!

2015. jan. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!