Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagypapámnak esténként néha...

Nagypapámnak esténként néha néha úgy beleáll a görcs a lábába hogy szinte ordítani tudna azt mondja. Sokat ül mondjuk meg viszeres is a lába eléggé. De még jól tartja magát.80 éves körül van. Mi a javaslatotok számára? Köszönöm előre is a válaszokat.

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
MagneB6 napi 3x2 szem tuti segít neki.Édesanyám is ezzel ébresztett ma, nagyon húzta éjjel a görcs a lábát, mondtam neki mit vegyen be. Aztán két óra múlva visszahívott, milyen jó tanácsot adtam. De nekem szakorvos is tanácsolta a napokban, nekem meg húzó idegfájdalmaim vannak. Biztosan beválik. Vegyél neki, nem túl drága, van 30 szemes is. Meglásd nagypapa jobban lesz. Minden jót a papinak!
2010. okt. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lóbalzsam, herbáriában kapható. Jó reumára, visszérre. És még valami kalcium-magnézium készítmény is kellene. Itt már a magneb6 sztem nem elég.
2010. okt. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Magnerot , erősebb, mint a magneB6.
2010. okt. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Hasznosnak tűnnek :) Kipróbáljuk :)
2010. okt. 18. 09:52
 5/5 anonim ***** válasza:
hát én magnézium hiányra tippelnék nekem is szokót ilyen lenni de szerintem orvos tuti többet is tud :P
2010. okt. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!