Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha 15 évesen még nem valami...

Ha 15 évesen még nem valami szőrös a lábam, tudok vele valamit kezdeni? 15f

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm azt javasolta, hogy borotváljam le, és miután visszanő, majd hosszabbra fog nőni. Igaz ez? Valaki már kipróbálta?

2015. máj. 19. 19:06
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

ja értem,, akkor én sem kezdek semmit az enyémmel, hátha kinő

amúgy ilyen most: [link]

2015. máj. 19. 19:31
 12/18 anonim ***** válasza:
7 es ,az a te magánügyed ,hogy neked mi jön be .
2015. máj. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
12, te mit gondolsz? neked 15 evesen milyen volt a labad?
2015. máj. 19. 19:48
 14/18 szamo77db ***** válasza:
Csak egy dolgot kell csinálni: légy türelmes! Az idő neked dolgozik.
2015. máj. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy neked alig lesz a lábadon szőr, vagy még éppenséggel kinőhet. Bőven.

15 évesen nekem sem volt sok rajta, és ami volt az világos. Sosem akartam túl szőrös lenni. Nem szeretem, sehol

Most meg az a bajom, hogy túl szőrös és azon gondolkozom, hogy le kéne gyantáztatni. Lehet egyesek szerint b*zis, de engem irritál. Én inkább megszabadulni szeretnék tőlük, nem még akarni :D

Egyébként nem tudsz vele mit kezdeni, bízd az időre. Megpróbálhatod a borotvát, de én nem számítanék előrelépésre. Nem fog több kinőni rajta (lényegében csak a szőr tetejét vágod le)

2015. máj. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Azt bizony hiába borotválod, nem lesz tőle erősebb meg hosszabb, ez egy tévhit. Majd az idő elintézi. 10 év múlva röhögni fogsz ezen. De még az is lehet, hogy ugyanitt azt fogod majd kérdezni, hogy hogyan lehet ritkábbá tenni a szőrt a lábszáron. :D
2015. máj. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

na az első kérdező itt a gyk-n aki nem serdületlen kisfiúnak akar látszani


sajnos nem sokat tehetsz

a borotválást meg felejtsd el


van aki csak később szőrösödik 18-20 évesen, és van aki akkor sem nagyon. genetika

2015. máj. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ne borotvald le...
2015. máj. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!