Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 18 évesen megnőtt hegyes...

18 évesen megnőtt hegyes mellbimbóval mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, lassan 2 éve keményen edzek (életemben nem koxoltam), és a mellbimbóim 1-1,5 cm-el kidüllednek, és csúcsosak. Igazából szerintem 15-16 éves körüli korom óta lehet meg, de addig nem voltam valami sportos, így nem is volt annyira feltűnő mint a megnőtt mellizmomon. Tapintásra bent mindkét mellbimbómban egy kis csomót lehet kitapintani, amik nem fájnak. Kövérnek abszolút nem vagyok mondható, szóval nem zsír; és hidegre visszahúzódik a mellbimbóm normális méretre. Kérdésem hogy ez

1, mitől van?

2, Van esély rá hogy magától elmúlik? (megműttetni nem akarom)


2014. ápr. 24. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez van a batyudban, tehát genetika.

Kár, hogy nem akarod megműteni, pedig olyan mesés összegekért úgy tudnának ilyen fiatal szervezetet tönkrevágni, hogy na.

Légy türelmes, esetleg ha bánt valami, menj el szakorvoshoz.

2014. ápr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ez valószínű, hogy gynecomastia, magától nem fog elmúlni. Ha elmész a háziorvosodhoz és megmutatod neki, nagy valószínűséggel ad egy beutalót az endokrinológiára, ahol egy vérvétellel megnézik a hormonszinteket a véredben. Ha ha valóban a fent említett "betegség", akkor van rá lehetőség, hogy plasztikai műtéttel helyreállítsák. Nem kell magán klinikára menned ezzel! Bármelyik klinikán (Budapest, Debrecen, Szeged,Pécs) vagy olyan kórházban ahol van plasztikai sebészeti osztály, vagy részleg, TB támogatottan megcsinálják neked.

IV. éves orvostanhallgató vagyok

2014. ápr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!