Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedéskor nem tudom a...

Merevedéskor nem tudom a makkon hátrahúzni a fitymát. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Már olvastam ezt azt a fitymaszűkületről és enyhén szólva elkeseredtem. 15 éves vagyok és fogalmam sem volt arról, hogy valami nincs rendben, magamtól kellett az egészre rájönnöm. Még véletlenül sem lennék hajlandó lemondani a fitymámról, pedig félek, hogy ez lesz. Van valami módszer, amivel meg lehet ezt oldani, vagy megszívtam?
2015. máj. 6. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Mennyire tudod a fitymád ha merev a péniszed hátrahúzni?

Ha ernyedt simán hátrahűzod?

Tisztálkodni tudsz rendesen?


Házi módszer:meleg vízben,minden este tornáztasd a fitymád,óvatosan húzkod hátra.Van akiknek segít,pár hét alatt javulást éreznek,könnyebben tudják hátrahúzni.


Ha nem válik be 14 éves kortól egyedül is elmehetsz vizsgálat ra az urológiára.Csak tb kártyát,szemêlyit kell vinned és a rendelési időre elmenni.



Csak nagyon súlyos fitymaszűkületet kell metêlni,erőszakkal senki se metélhet körül.😊


Van fityma plasztika és bemetszés is ekkor a fitymád megmentik.Nyugodtan menj el urológushoz hogy megvizsgáljon,hallgasd vêgig aztán ha a metêlêssel jönne mond meg neki ezt mindenkêppen el szeretnéd kerülni,milyen más megoldást tudna mêg javasolni.


Írd össze akár milyen kérdéseid vannak.


Ha kell több urológust is keress fel,nem kell elsietni a döntést.


A vizsgálat nem jelenti azt hogy egyből döntened is kell,szêpen át tudod gondolni,de legalabb lát orvos.

2015. máj. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ha merev akkor úgy nagyjából a makk határáig tudom hátrahúzni, tovább nem is próbáltam nagyon. Ha ernyedt teljesen hátra tudom húzni, ennélfogva tisztálkodni is tudok. Ezt a házi módszert még kipróbálom:D

Ha van rá mód az orvosi beavatkozást elkerülném. Köszi a választ:)

Írnék üzenetet, ha akadnak még kételyeim.

2015. máj. 6. 16:56
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

Mivel írod a makk peremêig tudod húzni akkor enyhe a szűkületed (relatív fityma szűkület)így ha műteni is kellene mert nem válna be a fityma tornáztatás akkor a metêlést el tudod kerülni,akkor fityma plasztika is elêg lesz.


A fityma tornáztatás lényege hogy minden nap pár percig csináld,ha merev a pêniszed akkor is folytasd,(mert neked mereven nem megy teljesen hátra)de nagyon óvatosan,nem erőltetve,ha bàrmilyen sérülést,berepedezést észlelnél ne folytasd.Kitartónak kell lenni.


De hanotthoni módszerrel nem lesz eredmêny akkor urológushoz menjêl el!


Sok szerencsét!

2015. máj. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%

A házi módszer nem mindenkinek hatásos, és itt sokszor téves információk keringenek arról, hogyan is kell ezt szakszerűen csinálni. Ezt olyanok terjesztik, akiknek sohasem volt fitymaszűkülete, és azt hiszik, hogy jót tesznek vele, miközben sokszor az itteni szakértetlenséggel csak belekergetik az embert egy kényszerhelyzetbe, aminek könnyen a sürgősségi ambulancia lehet a végkimenetele!

Ha fitymaszűkületet akarsz megoldani, ne itt kérj segítséget, olyanoktól, akiknek sose volt fitymaszűkületük, hanem olyanoktól, akik egy módszert már sikerre vittek, de az ilyenek pont nem azok, akik az összes másoktól elszedett infókat minden áldott topikban lerizsázzák!

2015. máj. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát csak hogy találok olyat, akik már sikerre vittek egy módszert? Nem hiszem, hogy az a jó ötlet, hogy mindenkit körbekérdezek, hogy volt-e már fitymaszűkülete:(
2015. máj. 6. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!