Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez lehet fitymaszűkület?

Ez lehet fitymaszűkület?

Figyelt kérdés
Mikor merev állapotban van a péniszem, a bőr mintha túl sok lenne, magátó ráhúzódik a makkra.Kézzel simán le tudom húzni és nem fáj soha.Felnőtt videókba merev állapotba úgy láttam teljesen kint van a makk, na nálam ráhúzódik a bőr.Sima állapotba is ráhúzódik a bőr és ugyanúgy le tudom húzni és nem fáj.Maszturbálással és a mérettel sincs semmi gond. Kor: 15

2015. ápr. 23. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem fitymaszűkület, ha le tudod húzni, akkor nincs semmi gond.
2015. ápr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kézzel könnyen hátra tudod húzni, ez legfeljebb fitymatúltengés és nem szűkület. A fityma hossza mindenkinél más. Van, akinek merevedéskor nem fedi a fityma a makkot, míg másoknak igen. Mindkettő normális! A felnőtt filmekben még megtévesztő lehet, ha körülmetélt szereplőt látsz. A körülmetélt férfiaknak lankadtan és mereven is fedetlenül van a makkja.
2015. ápr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, egyépként még az is lehet,hogy megfog változni nem? 18cm korul van csak majd szex közbe lehet rossz,hogy fognon kell nehogy visszahúzódjon a bőr a makkra. bár a pina lehet megtartja
2015. ápr. 23. 19:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális ahogy van :) Ha gond nélkül hátrahúzható akkor semmi bajod, és igen, szex közben előre-hátra mozog a fityma, nem fog rajtamaradni a makkodon
2015. ápr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Ha egy férfi a nemi élet során a saját fitymájában csúszkál előre hátra, az nem jó sem neki, sem a partnerének. Bár 15 évesen ezen még ráérsz gondolkodni...
2015. ápr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
5 Ennek a válasznak volt bármi értelme? Akinek van fitymája, annak biztosan csúszkál le-fel szex közben, sőt ha mondjuk én (lány vagyok) húzogatom valakinek a farkán a bőrt azt is szokta élvezni szerencsére, szóval tényleg nem értem miről beszélsz.
2015. ápr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%

50%-ossal vigyázz az metêlés mániás mindenkit metélésre akarna rávenni!



Nagyon sok férfinak ha merevedése van a fityma visszacsúszik a makkjára,nem marad csak úgy a makk mögött,ezzel nincs semmi baj.És valóban a fityma fel-le mozgatása akár kêzzel,akár ha sex közben mozog nem gátol,hanem fel lehet izgulni.

2015. ápr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!