Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Túl nagy a péniszem. Van rá...

Túl nagy a péniszem. Van rá megoldás?

Figyelt kérdés

Az alábbi a problémám:


A jelenlegi barátnőmmel való közösülés közben nincs fájdalma, viszont utána sokszor nagyon erősen szúró/szúrkáló fájdalmat érez. A nőgyógyász szerint fel van hasadva belülről egy kis részen.


Mi lehet rá a megoldás? Lehet kisebbíteni? Felállva általánosságban 23-24cm ameddig jobban felizgatott állapotomban 24-25cm... ekkor a péniszemben erősen feszítő, lüktető érzés van.


19/f


2015. ápr. 11. 19:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Az vagyok. És továbbra is az a véleményem, hogy nem csak hogy megszokhatja, de a következő párjánál még akár hiányolhatja is majd ... az adott méretet :)


És persze ez csak lehetőség, nem kell lepontozni megint, mert tudom hogy nem 100%, nem mindenkivel van így. Csak simán ez is benne van a pakliban.


Főleg, hogy anatómiailag a hüvely tágulékony. El kell lazulni, fel kell izgulni, és egész meglepően jó dolgok alakulhatnak.

2015. ápr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Barátomnak kb ekkora, én megszoktam
2015. ápr. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

De vastagságot nem írt, 'kb. ekkora' :)


Meg minden nőnek más az alap mérete, ahogyan a férfiaknak is. Nekem is volt olyan barátnőm, aki egész lazán volt velem, megjegyezni megjegyezte hogy nem semmi de nem fájt neki pedig..

2015. ápr. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Remélem tényleg megszokja, és nem lesz belőle probléma... nem szeretném hogy az egészségére menjen a dolog.
2015. ápr. 12. 11:02
 15/16 anonim ***** válasza:
60%
a hüvely tágulékony, de nem hosszában, hanem széltében! ha valami rövidebb, akkor nem megszokás kérdése, hogy nem fér be.
2015. ápr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező!Legközelebb próbáld meg a HÜVELYÉBE dugni!
2015. ápr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!