Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Túl nagy a péniszem. Van rá...

Túl nagy a péniszem. Van rá megoldás?

Figyelt kérdés

Az alábbi a problémám:


A jelenlegi barátnőmmel való közösülés közben nincs fájdalma, viszont utána sokszor nagyon erősen szúró/szúrkáló fájdalmat érez. A nőgyógyász szerint fel van hasadva belülről egy kis részen.


Mi lehet rá a megoldás? Lehet kisebbíteni? Felállva általánosságban 23-24cm ameddig jobban felizgatott állapotomban 24-25cm... ekkor a péniszemben erősen feszítő, lüktető érzés van.


19/f


2015. ápr. 11. 19:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Csak az első 6-7 cm re kell benyomni .

Na látod ,de ezt már inkább másoknak mondom,mennyire nem jó ha valakinek nagy van .

Ahogy a növesztésre nincsen ,így a kisebbítésre sem .

2015. ápr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
7%

Majd később örülni fogsz neki.. ahogy a mostani barátnődnek is hiányozni fog a jövőben a te méreted, ha már mással (kisebb méretűvel) lesz.


Ez persze nem 100%, de sanszos.

2015. ápr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Tetováltass rá egy vonalat STOP felirattal, és azon túl ne nyomd be. Tudod, mint kihúzható a vetitővásznakon.
2015. ápr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd be neki annyira.
2015. ápr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Miért olvastam azt, hogy tetováltasson rá egy vonatot? :DD
2015. ápr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket hogy a kérdésre válaszoljatok, mert nem azért jöttem ide hogy baromságokat olvassak. Köszönöm.
2015. ápr. 11. 20:12
 7/16 anonim ***** válasza:
23%

Ha ilyen kérdést tettél fel, akkor nem akartál komoly válaszokat kapni... szűk hozzád a mostani nőd, mégis milyen választ vársz?


Ő írjon ki kérdést, és majd válaszolunk rá hogy MEGSZOKJA.


Nekem is volt olyan nőlányőő ismerősöm akinek nagy voltam. Nem is szexeltünk, mert.. jaaaj. Nem baj, nem kár érte.


Van akivel nem illesz össze, szerintem barátnőddel igen, csak még szoknia kell, ennyi.

2015. ápr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
szerintem lehet kapni valami gyűrűt vagy mit, amit felhúzol magadnak, olyan, mint egy ütköző. és akkor nem tudod betolni.
2015. ápr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

De... gyűrűt.


Használja a farkát de nem tudja nem tövig benyomni a barátnőjének? Vagy elképzelitek, hogy ül rajta a párja és annak ellenére hogy tudja hogy fájni fog, 'karóba húzza magát' csontig?


VAGY 'túl' vastag a lányhoz, és majd megszokja :)

2015. ápr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet megszokni, ha az anatómia ilyen! hogy lehetne már megszokni? látszik, hogy férfi vagy, előző.
2015. ápr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!