Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Oldódott már meg valakinek a...

Oldódott már meg valakinek a merevedési problémája? Hogyan?

Figyelt kérdés

Úgy két éve nehezen merevedik a péniszem, és nagyon könnyen lelankad. És ehhez jön hozzá a korai magömlés is. Amit igazából sosem tudtam kontrollálni.

Más hogyan oldja/oldotta meg ezeket a problémákat? Ez már végleg így marad?

Egyenlőre még nem szeretnék orvoshoz menni.


2015. febr. 14. 23:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt gondolom nálad a pszichés problémák játszanak közre .
2015. febr. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

általánosságban

vannak technikák,tornák ,sport táplálkozás amikről biztos hallottál ha máshol nem itt a neten utána nézhetsz.

pár példa Kriston-féle intim torna ,Kegel-féle torna ,sport-rendszeres sport nem ragozom amit szeretsz csak csináld.

A korai magömlésre is vannak technikák amik nálam kamaszkorban bevált a késleltetés vagy szorításos módszer ez is itt bővebben biztos fenn van.

Az én példám.

Elsősorban azt mondom menj el orvoshoz mégis ,miért?

Nem tudhatjuk van-e egészségügyi gondod ,megvizsgál ultrahanggal,kézzel(lehet arra nincs is szükség pl engem sem ), ha magán úton mész lehet kis pénzbe kerül de max 5eft körül van egy vizsgálat.

Nekem lelki eredetű merevedési zavarom volt,keresztül mentem egy komoly válságon.

mindegy

Mondom elmegyek az orvoshoz mert ,(először háziorvos,majd urológus,szerencsére mindkettő jó fej,) a mostani csajom már nagyon kivolt persze én is,hogy néha néha tudok teljesíteni,baromi szar.

Felírt egy gyógyszert amitől pl tegnap is olyat keféltem mint még életembe soha és tudod mennyire jó érzés ha látod a nőt már harmadjára visítani alattad ,azóta is vigyorgok egyfolytában.

mindezt fél szem bogyótól.

Összegezve ,sport ,tornák,életmódváltás,ha nem segíts irány az orvos (sztem)

2015. febr. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!