Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehetnek merevedési...

Mitől lehetnek merevedési zavaraim? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nagyjából 2,5 éve kezdődött a szexuális életem, azóta viszonylag sok együttléten át esetem.

De pár dologra figyelmes lettem, mindig mikor új lány jön szóba akkor az első héten, (legelőször az első egész hónapon keresztül) nem bírtam felállítani, egyszerűen annyira izgultam, gondolom én.

Már korábban megkérdeztem erről 1 fiú haveromat, de neki nem volt hasonló.

Másik dolog pedig hogy szexelés közben hajlamos, abbahagyni, főleg ha kicsit "begyorsítok" akkor csak azon kapom magam, h alg érzek valamit és leállt, nem arról van szó, a barátnőmet még így is kitudom elégíteni, csak zavar. Mert mással nem nagyon történik ilyen. Csak velem.

3. dolog, ha új pózba váltunk minden egyes alkalommal újra fel kell állítani, mi lehet ennek az oka h ilyen gyorsan elveszte az érdeklődést?

4. egyik ilyen... vágyam hogy kipróbálhassam egy lányon az Anális szexet, ez eddig 2x került szóba, és 1x sem sikerült, sose volt olyan kemény h belemenjen..

Egyik exemtől halottam hogy egy régebbi fiújával semmi gond nem volt, egyből, bement, előjáték nélkül mégha fájt is.



Kicsit hosszú lett, de gondoltam már kiírom, hátha valami tippet / tanácsot tudna mondani valaki, hogy miért vagyok ilyen "töketlen".



18/f



2015. febr. 3. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez nem töketlenség kérdése, hanem inkább lehet hogy túlságosan is izgulsz, és nagyon teljesíteni akarsz, és ez miatt aztán lelankad. Mert azt akarod hogy minden jó legyen, és semmi se jöjjön közbe, aztán meg ez miatt.


Persze lehet az is hogy nincs igazam, akkor viszont passz.

Szóval a kérdés az, hogy mennyire izgulsz a dolgon, hogy most muszáj-e mennie?

Mennyire kívánod a barátnődet?

2015. febr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dohányzás tud ilyet okozni,vagy esetleg nem vagy még érett a kapcsolatra.
2015. febr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Alapból nem izgulok a dolog miatt túlságosan, talán akkor mikor pont előtt vagyok akkor. De inkább azzal van a bajom hogy közben sokszor csütörtököt mond, néha úgy h már vissza se lehet állítani, lehet ez a kimerültségtől?


Barátnőmet, valamennyire, éppenséggel feltud izgatni, de.. nem a külseje miatt vagyok fele h őszinte legyek.

2015. febr. 3. 21:57
 4/10 A kérdező kommentje:
Mielőtt dohányozni kezdtem azelőtt is volt ilyen, szóval az kilőve.
2015. febr. 3. 21:58
 5/10 krisztián9718 válasza:
meggyőződésem szerintint a dohányzáson belül a mentolos cigi okozza leggalábbis én így tudom
2015. febr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az csak kamu, de már azon is gondolkoztam h mivan ha meleg vagyok? Gondolom attól is lehet. Lehet el kéne beszélgetnem erről egy szak emberrel.
2015. febr. 4. 20:19
 7/10 anonim ***** válasza:
ha a pinát szereted és nem fantáziálsz fiukról, akkor nem vagy meleg, se bi. sztem csak simán túlspilázod a dolgot. próbáld meg némi alkohollal oldani a feszültséget. ;)
2015. febr. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is arra gondoltam, hogy ki kellene próbálnod pasival. De mivel dohányzol, ez velem esélytelen :(

Mondjuk, ettől még szívesen elbeszélgetek veled.

2015. febr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ez az miatt van, mert azt akkarod hogy nagyon jó legyen a egész sex és ez miatt rágörcsölsz és ilyenkor a lánzsa fel adja a harcot és ez mindenkivel így van, ha verés közben amikkor már érzed hogy el fogsz élvezni akkor kezd el magadba mondogatni, hogy csak álvezek már el végre meg ilyenek akkor ez egész el múlik és nem élvezel el és gyakorlatilag kezdheted előről az egész verést.
2015. febr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A szex az a barátnőm számára kétség kívül jó, még ha nem is áll mindig rendesen, akkor is megvan a 2-3 neki 1 menet alatt.

Mondjuk. Ma elég fura volt, vagy 45 percig csókolótam vele félpucéran, és semmi, már ő akart rám mozdulni, de én még mindig nem kivántam úgy...


Fiúkról meg fantáziáltam már, sokkal szexybbek a legtöbben mint a mai csajok. De mivel még csak 1 volt eddig fiúm, nemhinném h nagyon meleg lennék.

2015. febr. 6. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!