Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedési zavaraim vannak,...

Merevedési zavaraim vannak, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Úgy három hónapja küzdök merevedési problémákkal, félek rámegy a házasságom. Elég stresszes életmódott élek, munka rohanás. Szednem kellene valamit? Ha igen, megbízhatóak az interneten reklámozott termékek?
2008. okt. 21. 10:48
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Azt hittem csak rosszul látok...még hogy megbízhatóak e az interneten reklámozott szerek?? nemááár. annál nagyobb zsákbamacska nincs. egyáltalán semmilyen gyógyszert nem érdemes neten keresztül venni, nem hogy potencianövelőt. kit tudja mi a szart pakolnak bele és hol.
2008. okt. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagyon tájékozott a témával kapcsolatban, ez a gond. Nem ismerem a termékeket, de nagyon sok potenica növelő készítményt reklámoznak emailben. Ezért kérdeztem, hogy megbízhatóak e. Ha nem, mit tud ajánlani.
2008. okt. 21. 11:19
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Legfőképpen orvost - és ha szükséges Ő JOGOSULT FELÍRNI azokat a szereket, és gyógyszertárban kiválthatod.

A merevedési zavar lehet lelki vagy szervi eredetű. Legelőször ezt kell kideríteni. És ezt követően kezdődhet meg a megfelelő kezelés. Véleményem szerint - ahogy írtad, nagy feszültség, rohanás, stressz - ez inkább lelki eredetű lesz, de amíg orvos nem diagnosztizált, addig ne szedj semmit!

2008. okt. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És van valami gyógynövény eredetű termék? Tea, vagy valami más? Csak hogy addig is próbálkozzak.
2008. okt. 21. 11:34
 5/12 anonim válasza:
100%

Így a hozzászólásait látva, lehet, hogy jobb lenne körbenézni a neten. Nagyon sok hasznos információt találhat.

Kérdezhet orvosokat, emailben. Esetleg beszélgethet másokkal. Aztán elgondolkodhat, hogy mennyire táplálkozik egészségesen. Mindent megtesz annak érdekében, hogy rendesen táplálkozzon. Persze ha sok a munka ez nehéz, de nem kivitelezhetettlen.

2008. okt. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A merevedési zavarokra legfőképp igaz -mint minden betegségre- hogy a kiváltó okot kell először megszüntetni. Könnyű tanácsokat adni: ne idegeskedj, több időt szakíts pihenésre, rendszeresen kajálj stb. kérdés mit tudsz ebből megvalósítani. Ez sajnos népbetegség, bár sokan titkolják, de legalább jól kezelhető.

Én mindenképpen orvost keresnék fel.

2008. okt. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Te is írtad a kérdésedben: stresszes életmód. Ez pont elég a merevedési zavarhoz. Először próbálj ezen változtatni, és szerintem helyre fognak jönni a dolgok. Ha mégsem, akkor mindenféleképpen menj orvoshoz (bár akár most rögtön is mehetsz), mert lehet, hogy szervi problémád van.

Egy biztos: ne próbálkozz interneten kapható szerekkel, mert akár bele is halhatsz!

Ha meg ettől tönkremegy a házasságod, akkor azért nem kár.

De az is lehet ám, hogy már csak azért nincs merevedésed, mert ezen stresszeled magad. A férjemnek volt egyszer ilyen, hogy fáradt volt, nem sikerült neki, és utána vagy két hónapig alig-alig jött össze. Akkor beszéltem a fejével, hogy ne stresszeljen már rajta, nem akadok ki, ha nem sikerül. És érdekes módon azóta sincs semmi gond.

2008. okt. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Így igaz, lehet, hogy már teljesen rágörcsöltél a szitura, és ezért van fél hat. Próbáljatok ki más dolgokat is, szerepjátékok, filmek, na ne nekem kelljen ötletelni :) Fel a fejjel, ha meg ez sem jön be irány a doki.
2008. okt. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Menj dokihoz, az interneten semmi ilyen vackot ne vegyel, csak hazudnak!!! Meg tobb bajod lesz!

A doki segit Neked, nem te leszel az elso akinek problemaja van!

2008. okt. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Igazából, a pasimnak is volt ilyen jellegű gondja akart is venni valami terméket az interneten, de mondtam neki, hogy inkább forduljon orvoshoz. Viszont talaltunk egy oldalt ami talan segithet neked is, de persze első az életmód váltás, az orvos, ha nagy a baj.
2008. nov. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!