Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 31 éves vagyok. Vannak mereved...

31 éves vagyok. Vannak merevedési zavaraim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tavaly például úgy volt, hogy egy bombajó lánnyal ágyba kerülök.A levetőztetésig minden oké volt.De:nem állt fel nekem.Nmm tudom mi volt velem.Önkielégítéskor fel szokott állni.Az eset után is felállt.De mostanában önkielégítés közben gyengén áll fel.Tehát nem teljesen feszes.Mit tegyek?
2010. jún. 16. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
urológiai vagy andrológiai szakrendelés
2010. jún. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
próbálj többet lazítani, ha kell keress fel pszichológust, aki segít feloldani a lelki blokkokat.
2010. jún. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nos ennek vagy lelki vagy fizikai okai vannak.

ha elmész orvoshoz azzal kizárhatod hogy valami fizikai baj van, vagy ha az akkor meg tudják oldani. Nincs ebben semmi ciki, még mindig kellemesebb elbattyogni a dokihoz mint egy leányzó értetlenkedő arcát bámulnod az ágyadban.

Ha meg nem találnak semmit felkeresel egy pszihológust.

2010. jún. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, a leírásból egyértelmű, hogy ennek nincsenek fizikai okai, viszont lelki okai vannak. Ezzel kell valamit kezdeni... de ez sok srácnál van így, csak nem szokás még arc meg név nélkül se azt világgá kürtölni, hogy nem működünk...
2010. jún. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha dohányzol, szokj le róla, az is okozhatja.
2010. jún. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
okozhatja még magas vérnyomás és stressz is, de nekem is gondok vannak és 22 éves vagyok :S nálam pl ez a 2 dolog játszik közbe... én most próbálok ki vény nélkül kapható vágyfokozót... remélem segít!
2010. jún. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gondolkoztam, hogy ez én lennék? 2010 októberében még én is 31 éves voltam és ugyanilyen gondokkal.

Önkielégítésnél 90%-ban elég merev, "élesben" meg leblokkolok. Érdekes tapasztalat, hogy voltam egy "profinál", és ő annyira profi volt, hogy sikerült fél óráig folyamatosan merevnek lenni.

2011. ápr. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!