Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A páromnak merevedési problémá...

Becsee kérdése:

A páromnak merevedési problémája van mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A párommal 4 hónapja vagyunk együtt merevedési gondja van ami az állítása szerint 6 éve van(azóta nem volt nővel.Előtte minden rendben volt nála van 3 gyermeke próbáltuk a viagrát de azzal se volt semmi hatás.Nagyon szeretem s így is tudunk hancúrozni de őt nagyon zavarja mit tudtok ajánlani?
2014. dec. 7. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Pszichikai és fizikai oka is lehet, ez csak komplett orvosi kivizsgálással derülhet ki. Mivel nem vagyok orvos, csak egy példát tudok hirtelen, a cukorbetegséget, de nyilván számos más oka is lehet, és lehet is rajta segíteni. A baj gondolom ott van, hogy nem szívesen menne orvoshoz.
2014. dec. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy ha próbáltátok a viagrát, akkor nyilván voltatok urológusnál/andrológusnál, aki elvégezte a szükséges vizsgálatokat. Miért nem nekik teszitek fel ezt a kérdést?

Egyébként én is azt ajánlanám, Sildenafil 50 mg-ot aktus előtt fél órával, éhgyomorra. Az meghozza az önbizalmát. Ha evés után veszi be, akkor a hatóanyag egyszerűen továbbáll a vékonybél felé és nem éri el hatását.

Esetleg nem voltatok vizsgálaton és kétes eredetű a gyógyszer?

2014. dec. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Shai-Hulud ***** válasza:

Nekem ő segített:

[link]

Nem használt sem a tabletta, sem injekció, nekem egy kis műtéttel segített.

Azóta tökéletesen működik minden, soha semmilyen ismétlem soha semmilyen merevedési problémám nincs. Ha kell (ha szeretném), akkor működik, mindig!!!


De nem ő az egyetlen ilyen orvos. A lényeg, hogy ezzel nem szégyenlősködni kell (főleg az orvos előtt nem), ez egy olyan probléma, ami már kezelhető, megoldható.

Tessék felkeresni az urológust, szexológust, és megoldani a dolgot!!!

2014. dec. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szpring ***** válasza:
VIGYÁZZ az orvosokkal, azonnal vágni és operálni szeretnek !!! Nekik ez jó pénzt is hoz, meg ez a mániájuk. DE gyakran nagyobb BAJT csinálnak mint hasznot. Persze keresd fel az orvost és tudd meg mi a baj, de ne engedd hogy vágjon !!! Azt már visszacsinálni nem lehet !!! Viagránál 20mg is kell hogy hasson, ha nem akkor nem jól csináljátok.
2014. dec. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szpring ***** válasza:
hol tart a dolog?
2015. jan. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!