Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A későnérőségtől lehet hogy...

A későnérőségtől lehet hogy késöbb növök nagyobbra vagy később mutál a hangom?

Figyelt kérdés
14 éves múltam és alig vagyok 160 cm még nem változott semmit szinte a hangom és azt tudom hogy későn érő vagyok ettől függetlenül lehet hogy megleszek 170-180 (apukám akkora kb.) és akkor késöbb mélyül a hangom? Köszi előre is

#Későnérővagyok
2015. jan. 26. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
nem csak 14 éves korig nő az ember. 20 ig nőhetsz még,csak későn érsz
2015. jan. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha még nem tapasztaltad magadon ezeket a változásokat, akkor valóban későn érő lehetsz. De hamarosan utoléred majd a többieket és még apukád magasságát is elérheted, ne aggódj!
2015. jan. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen,aki későnérőn az sokszor később kezdnl szőrösődni,később lesz spermája,kisfiús méretű,kinézetű a nemiszervetnilletően is,alacsonyabb a többinêl,de amint elkezd nyúlni,behozta ezt a lemaradást.


Nagyon nem mindegy hogy apukád 170 cm magas(ez alacsony magasság,a nők is majd nem,ilyen magasak),vagy 180 cm magas,ez màr magasnak,szàmít.



Azêrt 10 cm igen sokat számít.


Későnérők sokszor 16-18 éves korukba kezdenek el igazán fejlődni.


Súlyod?

Spermád van,mióta van?

Fanszőrôd van ês mióta?

2015. jan. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!