Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez mi lehet? Eléggé zavar.

Ez mi lehet? Eléggé zavar.

Figyelt kérdés

A bal herém alatt lehet igazán érezni, de a jobb alatt is.

Ilyen vastag kötél szerű dolog, puha, amit nem mindig ugyanannyira lehet észrevenni, mert van amikor kicsit van amikor nagyon megdagad, vagy nem tudom hogy mondjam.

Nem fáj, semikor, Nem rég vettem észre. 13éves vagyok.



2014. okt. 16. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Feltehetőleg vastag visszér. Most még nem okoz gondot, de rendszeres önvizsgálattal ellenőrizni kell a nagyságát mert a későbbiekben termékenységi gondokat is okozhat, ha a heremozgások következtében megcsavarodik.
2014. okt. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A zacsi bőrből és izmok halmazából van vékony érhálózattal.Mikor a zacsi összehúzódott állapotban van ,akkor képződhetnek izom kötegek is .Herecsavarodásnál nem valamilyen vist ér csavarodik,nem is a here valamelyike ,hanem az ondó vezeték.A herékhez is ezen vezetnek az erek ,és ilyenkor megáll a vér áramlás .Ez viszont akkor nagy fájdalommal,lázzal is jár.Nyomkodásra persze hogy reagál valahogy .Most van a felfedezések korszaka is .Eddig is volt ,de nem tulajdonitottál neki semmit .
2014. okt. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Te valami Hipokonder vagy? Mindenkinek olyan csak valamiknek vastagabb vagy vékonyabb. Nem kell minden apróság miatt ami természetes beSZARNI!
2014. okt. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 szamo77db ***** válasza:
100%
#3 Nem kellene a kérdezőt ilyen stílusban leteremteni! Még tini, szorong, fél, nem tud mit mire vélni. Nem szabad így bántani! Kedves kérdező! Ha nagyon nyugtalanít a dolog, fordulj orvoshoz, ez lenne a jó megoldás. És a vizsgálat után az orvos megmondja, mit kell tenned és megnyugszol!
2014. okt. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

lehet amit kitapintottal az az ondozsinorod, az olyan kotelszeru


ami megdagad es keneny lesz az a mellekhered, amikor felizgulsz


az mindenkinek olyan

2014. okt. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :D

3-as: köszönöm a védelmet :)

Es mindenkinek köszönöm a jó tanácsokat :D

Szoval akkor van baj vagy nincs? :o

2014. okt. 19. 20:50
 7/8 anonim ***** válasza:

valszeg nincs de azt csak orvos tudná biztosan megállapítani

kérd meg apukádat nézze meg neked

2014. okt. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Nincs, nem kell megkérdezned senkit, az mindenkinek ott van csak vkinek vastagabb. Ennyi, nekem pl olyan vastag mint neked.
2014. okt. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!