Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszméretet meg lehet...

A péniszméretet meg lehet növelni valahogy tablettákkal? Esetleg valahogy biztonságosan orvosi úton?

Figyelt kérdés

Ez nem egy kamasz panasz akar lenni, hanem komoly kérdés, már jó pár éve együtt vagyok barátnőmmel, egy ideig jól mentek a dolgok, de mostanában már nem (sexuálisan).

Van rá valami mód, hogy 2-3 centivel hosszabb legyen és kicsivel vastagabb ? tényleg nem akarok orbitálist péniszt, csak egy normális körülit...


Komoly válaszokat kérnék.

22/F



2014. okt. 13. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet. Az interneten kapható tabletták ismeretlen forrásból származnak és a hatékonyságuk nem igazolt. Biztonsággal végezhető műtét sem nagyon van.

Miből gondolod, hogy a tiéd nem normális méretű?

2014. okt. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Abból, hogy érzem, hogy a barátnőmnek több kellene.

Igazából 12-14 cm között van, izgalmi állapotban, de nem valami vastag.


És ahogy látom a koliban zuhanyzóban, ahogy a többi srácnak milyen nagy nyugalmi állapotban is.

Ezekből gondolom.


köszi a választ

2014. okt. 13. 14:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Pedig a merev méreted átlag körüli! Ne törje le az önbizalmadat, ha a zuhanyzóban másoknak nagyobb lankadtan, mert annak semmi jelentősége sincs!
2014. okt. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nálatok már teljesen más gond van,és nem a méreted.

Rád unt a barátnőd,vagy neked nem új a dolog annyira . Tehetsz amit akarsz ,ennek már vége közeleg .

2014. okt. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az a lényeg, hogy én még mindig ugyanúgy vágyom rá mint régen, csak ő nem annyira már.


Van benne valami amit mondasz, hogy rámunt...

Több mint 5 év alatt, nem csodálom.

De valamit csak lehet tenni, valami extrát vagy valamit?

Ő azt mondja, hogy már mindent tud előre, és így nem izgalmas neki, mert általában ugyan azok a lépések zajlanak le ugye.... Csók, simogatás, leöltözés, stb....


Szeretjük egymást nagyon, ebben biztos vagyok hogy ő is szeret

2014. okt. 13. 15:45
 6/10 szamo77db ***** válasza:
Semmit ne használj, tabletta, kúp, kenőcs, semmi! Nagyon sokat árthatsz ezekkel magadnak! Inkább üljetek le a bnőddel és beszéljétek meg, hogy mit szeretne másképp, hogy izgalmasabb legyen neki. Rossz így, hogy kollégiumban éltek. Ha saját lakásotok lenne, a konyhától a fürdőig mindenütt elkaphatnád! Azt hiszem, az lenne csak meglepetés és változatosság!
2014. okt. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
változtass a menetrenden azt unta meg a csaj
2014. okt. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Az jó hogy 14 évesen 13 cm a péniszem.?
2014. okt. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 szamo77db ***** válasza:
Teljesen jó, egy kicsit talán nő is még. Nyugodj meg.
2014. okt. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 szamo77db ***** válasza:
#8 ki vagy? Ez egy másik kérdező lapja! Hogy keveredtél ide? Én meg nem vettem ezt időben észre. Elnézést kérek az eredeti kérdezőtől!
2014. okt. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!