Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 12 éves vagyok, és amikor...

12 éves vagyok, és amikor kiverem nem jön sperma, kb. mikor fog jönni?

Figyelt kérdés
Vagy már kellett volna? Már szőrösödik a heréim 2-3cm. A péniszem 8cm felállva. 12/F MINDEN RENDBEN VAN VELEM?

2014. okt. 10. 19:18
 81/123 A kérdező kommentje:
Ez most komoly? De hát válaszoltam volna ha nem írt volna akkora baromságokat. Előző válaszolónak meg csak gratulálni tudok!
2014. nov. 23. 15:16
 82/123 anonim ***** válasza:

43%


az orgazmus az agyadban játszódik le, és nem a fröcskölés miatt van. nyugodtan elhiheted, hogy olyan dolgok is léteznek amiket te nem tapasztaltál meg első kézből, nem élted át.


utoljára leirom neked, van aki előbb kezdi verni, mielőtt bármi jönne neki, és bizony akkor is van orgazmusod

örülök, hogy te nálam is jobban tudod, hogy en mit éltem át

fogadd el, hogy van ilye, dühöngéssel csak magadat teszed hiteltelenné


kérdező te meg írj mar kicsit hosszabban, és védd meg magad, ha már a 9. oldalnál tartunk :)


kisbetűs fickó

2014. nov. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/123 A kérdező kommentje:
Nem értem ezt a "kisbetűs fickó" dolgot. Mi akar ez lenni tulajdonképpen?
2014. nov. 23. 17:28
 84/123 anonim ***** válasza:
szememre hánytad hogy kisbetűvel kezdem a mondatokat :)
2014. nov. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/123 A kérdező kommentje:
Igen, és nem csak azt. hanem hogy egy csomó helyesírási hibát ejtesz a mondatba! Ja és az hogy kiverem az azt jelenti hogy elkezdem verni és kiverem.
2014. nov. 23. 17:52
 86/123 A kérdező kommentje:
De ahogy itt a válaszokat olvasom látom páran nincsenek tisztában a "kiverem" szó értelmével!
2014. nov. 23. 17:56
 87/123 anonim ***** válasza:

te meg nem használod a ban, ben-t


az n mindig lemarad


kétkedő válaszoló, az jutott még eszembe, hogy orgazmuskor ugyanúgy lüktet az ember farka, mint később, csak még nem jön belőle semmi

2014. nov. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/123 A kérdező kommentje:
De ezt már rég megválaszolták privátba. De mindegy. Ja és nem szokott lemaradni ott az n ahova kell. Ahova nem kell oda meg nem teszem.
2014. nov. 25. 16:31
 89/123 anonim ***** válasza:
70%

előző oldalon


Ezt 1.-be tanítják! elsőbeN


ezen az oldalon mondatbaN


na. szal te is elrontod


de engem nem zavar, én nem vagyok tanár, csak mondtam

2014. nov. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/123 A kérdező kommentje:
Szerintem olyan meg se szólaljon aki kisbetűvel kezdi a mondatokat!
2014. nov. 25. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!