Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 12 éves vagyok, és amikor...

12 éves vagyok, és amikor kiverem nem jön sperma, kb. mikor fog jönni?

Figyelt kérdés
Vagy már kellett volna? Már szőrösödik a heréim 2-3cm. A péniszem 8cm felállva. 12/F MINDEN RENDBEN VAN VELEM?

2014. okt. 10. 19:18
 71/123 anonim ***** válasza:
te most veszekedni akarsz? :)
2014. nov. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/123 A kérdező kommentje:
Nem! De tudod a mondat elejét nagy betűvel írjuk! Ezt 1.-be tanítják!
2014. nov. 19. 18:50
 73/123 anonim ***** válasza:
74%
Ne az utolsó hozzászólóval veszekedj kérdező! Nem ő az a válaszoló, aki kétségbe vonta, amit írtál!
2014. nov. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/123 anonim ***** válasza:
63%

köszi előző! :)


ja kérdező, nézd a százalékokat,

én az vagyok aki már verte kiskorában is (mint te)


a suliból meg már kinőttem egy ideje, szal írhatom kis betűvel is a mondatokat :)

2014. nov. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/123 A kérdező kommentje:
Értem a logikádat!
2014. nov. 20. 16:21
 76/123 anonim ***** válasza:
29%

Jaj istenem de fárasztó itt az egyik válaszoló,mi olyan furcsa és érthetetlen azon hogy sok kis srác akiknek még nincs spermájuk már maszturbálnak,és jó érzés nekik,attól függetlenül hogy még nincs spermájuk.


Nem kell ahhoz sperma,meg nemileg érettnek lenni hogy maszturbálás jó érzés legyen.Igen sok 10-12 éves maszturbál már és nincs spermájuk,ettől még simán lehet nekik jó érzés.


Most gondoljuk már végig hogy vannak olyan 13-15 évesek is akik nagyon későn érők,testileg fejlettlenek,van hogy fanszőrük és spermájuk sincs attól még ugyan úgy maszturbálnak,csak nekik nem jön semmi.


Kérdező!


Te meg totálisan rendben vagy!!!

Nyugi,igen jó ütemben fejlődsz!!!

2014. nov. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/123 anonim ***** válasza:
34%

Én voltam a kíváncsi mert képzeld el én kicsi koromban nem csináltam ilyet ,amikor legelőször csináltam akkor meg már jött valami .


Biztos egy ostoba tyúk lehetsz mert logikusan végiggondolva jogos a felvetésem hisz nem azért maszturbál valaki hogy ne élvezzen el, miért játszana a gyerek a farkával ha nem történik a végén semmi ? Tehát jogos a kérdésem hogy ha nem jött semmi volt e orgazmus mivel az az izomösszehúzódáskor van ,márpedig ha nem jön semmi akkor gondoltam én kis buta azért nem jön mert nem volt összehúzodás .


Hiába mondják most egyesek hogy pont ugyan olyan jól érezte amikor nem jött semmi mint amikor jött mert ez fizikailag nem stimmel vagy pedig nem is emlékszik jól rá hogy mi történt vele .


Szóval a kérdezőnek kéne pontosan megválaszolni hogy mit értett az alatt hogy kiverte és nem jött semmi? Volt egyáltalán izomösszehúzódás az orgazmus során vagy csak elfáradt a keze egy idő után ,nem mindegy.

2014. nov. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/123 anonim ***** válasza:
72%
77 es,te még a nemekkel sem vagy tisztában . A tyúk ,női nemet jelent.Náluk valóban nem kell verni,az elélvezés is másképp zajlik le.Ilyen válaszoló ne okitson fiúkat,aki maga sem tudja férfi nemi szervek működését .Nálad még ez a 12 éves is többet tud már .
2014. nov. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/123 A kérdező kommentje:
De lehet még 12 se. De amiket itt írt arra szavakat sem találok.
2014. nov. 22. 22:38
 80/123 anonim ***** válasza:
0%

Látszik hogy 12 évesek vagytok 78 as te nyomorék a hülye tyúkot nem a kérdezőnek írtam hanem az előttem okoskodó buta libának ,inkább tanulj meg szöveget értelmezni mielőtt okításról beszélsz .


Kérdező te meg nem tudsz válaszolni egy egyszerű kérdésre ebből látszik hogy éretlen vagy ,vagy csak szégyeled magad, de az is lehet hogy nem vagy tisztába az orgazmus fogalmával.


Olvass utána hogy milyen idegrendszeri folyamatok játszódnak le akkor és talán megérted miért kérdeztem amit kérdeztem.

2014. nov. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!