Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mért van az, hogy alig jön...

Mért van az, hogy alig jön sperma ha kiverem? Régebben több jött, most alig jön. Mitől van ez?

Figyelt kérdés

S a bal herém nem ugyanolyan mint a jobb, másmilyen, mintha nem nőtt volna... Míg a jobb igen...

Olyan lehet? S normális?



2013. nov. 28. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
A herékkel szerintem nincs gond, nekem is ilyesmi. A sperma mennyisége pedig függ a folyadékbeviteltől, nemi élet gyakoriságától is többek között. Tehát próbáld nem kiverni 2-3 napig, illetve igyál sok vizet. Jó szórakozást utána ;)
2013. nov. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
napi 3-4 liter vizet iszom :) S akkor is kevés ha 1 hét után verem újra :S
2013. nov. 28. 14:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Értem. Az már valami, ha annyit iszol ;) Akkor szögezzük le, hogy mit jelent a kevés? Pár cseppnyi? Vagy kb. 1 teáskanálnyi?
2013. nov. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Má bocs egyes,te még a Balatont is kiitatnád.Ekkora baromságot hogy lehet írni.Neki nem a vesék működésével van kérdése .A mennyiséget a mellékherék feltöltöttsége ,de mondhatnám a maszti közbeni sexuális izgalom fokozottsága határozza meg . Ezen belül is a prosztatáé,hisz ez a mirigy termeli a kijövő mennyiség 70-78 % át . A sperma csak 18-20 százalék . Ezek együttes neve már ondó .

A prosztata csak a nemi izgalom alatt termel. Ha 3-2 perc alatt összecsapod a dolgot,mégis mennyit remélsz ?

Aherék nem egyforma nagyok,normális dolog .

2013. nov. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
8-10 perc szokott lenni az idő :) Köszönöm, azt hittem baj, hogy nem egyformák :)
2013. nov. 28. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!