Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tegnap leborotváltam a pénisze...

Tegnap leborotváltam a péniszem körül a szőrt (persze nem csupaszra) és nagyon félek, hogy felvágtam mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés
Csak annyi, hogy nagyon viszket, nem fáj semmi, nagyon félek.. a herémhez csak egy picit nyúltam hozzá, de ott se érzek fájdalmat

2014. szept. 7. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Az első néhány alkalommal természetes a viszketés, érzékenység.

Ha rendszeresen borotválod, akkor később már nem jelentkeznek ezek a panaszok.

Nem akarlak elkeseríteni, de ha elkezd majd nőni, akkor pár napig még rosszabb lesz.


Kend Bephanten krémmel vagy kamilla, körömvirág krémmel.

2014. szept. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%

Ne borotváld le,nem férfias látvány és viszkethet,és ha nincs le fertőtlenítve a borotva akkor kis pattanások is lehetnek rajta majd.Másnap meg ki is nőhet a szőr.


Majd meggyógyul,ne piszkáld.


Legközelebb elég lesz ha ollóval jó rövidre vágod és legközelebb mivel a heréknél csak borotválni tudod a szőrt csak óvatosan csináld.

2014. szept. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem csupaszra borotváltad akkor hogy vághattad volna fel ? Hagyd úgy ahogy van ,akkor nem lesznek ilyen gondjaid .Nem kell a divatot hajkurászni .Nem ettől leszel nagyfiú.
2014. szept. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Bephanten vagy valamilyen bőrnyugtató tényleg segíthet! Borotválás után, ahogy nő vissza a szőr, a viszketés előfordul... Pár napon belül elmúlik, ne aggódj! Ha esetleg valahol megvágtad magad, használj valamilyen fertőtlenítőszert pl Betadine-t!
2014. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!