Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Leborotváltam a lábam . Mit...

Leborotváltam a lábam . Mit csináljak?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és múltkor elkezdett szőrösödni a lábam és nagyon megijedtem tőle ezért leborotváltam de most egyre rosszabb lesz mert sokkal jobban látszik ...mit csináljak? újra borotváljam le ?

2014. aug. 4. 22:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ne borotváld, gyantáztasd! a borotválástól egyre jobban fog szőrösödni.
2014. aug. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Gyanta vagy epilálás. Sajnos a borotválástól csak rosszabb lesz.
2014. aug. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Barbixo ***** válasza:
79%
Inkább használj gyantát, szőrtelenítő krémet vagy epilátort. A borotválástól soha sem lesz jobb.
2014. aug. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
de fiú vagyok
2014. aug. 4. 22:43
 5/17 anonim ***** válasza:
58%
Többet ne borotváld és ne is gyantáztasd.Nagyon buta ötletet kaptál .Te fiú vagy férfi leszel,nem a szőrtelen láb dominál,ellenkezőleg .Te még nem tudod mit gondolnak egy legyantázott férfi láb láttán .
2014. aug. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
csak az osztálytársaim meg mindig piszkáltak h mien undorító h szőrös..
2014. aug. 4. 22:47
 7/17 anonim ***** válasza:
37%

"Te még nem tudod mit gondolnak egy legyantázott férfi láb láttán"


26 éves lány vagyok, és ha izmos az a láb, akkor elájulok tőle. Ha meg szőrös, elhányom magam.

2014. aug. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A szőrtől nem kell megijedni! Teljesen természetes dolog egy fiúnál!

Ha így jobban érzed magad, akkor megértem, mert az a Te döntésed! De csak azért, mert piszkálnak, ne borotváld! Semmi ciki nincs abban, hogy kezdesz férfiasodni!

Ha ezért piszkálnak, nyugodtan megmondhatod nekik, hogy ők sem maradnak örökre csupasz testű kisfiúk!

Hidd el, ha látják, hogy téged ez nem zavar és megbarátkoztál a helyzettel, akkor már nem lesz érdekes számukra és nem fognak piszkálni!

2014. aug. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A férfi lábához hozzátartozik a szőr. Bizonyára vannak nők, akik a csupaszat szeretik, de szerintem az már tényleg elfajzás :D
2014. aug. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Attól hogy fiú vagy, még nyugodtan gyantázhatod a lábad ha zavar a szőr. Különben is sokkal esztétikusabb egy szőrtelen sima láb, mint egy szőrös. :) Rengeteg fiú és férfi szőrteleníti a lábát, szóval nem fogsz kilógni a sorból. :) A sportolók nagy része szőrteleníti. :)
2014. aug. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!