Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Leborotváltam a lábam . Mit...

Leborotváltam a lábam . Mit csináljak?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és múltkor elkezdett szőrösödni a lábam és nagyon megijedtem tőle ezért leborotváltam de most egyre rosszabb lesz mert sokkal jobban látszik ...mit csináljak? újra borotváljam le ?

2014. aug. 4. 22:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Most inkább azokhoz szólnék akik egy 14 éves fiúnak a gyantázást ajánlják .Ők azok akik még talán sosem jártak kozmetikában.Ehhez lenni kell gyantázó felszerelésnek is .Nem tudom ehhez a fiú szülei mit szólnának,ha ilyet vetetne velük.Mivel fiatal korúról van szó,ezt még a kozmetikus is csak szülői engedéllyel végezné el .Vannak itt előirt szabályok is ,a kozmetikus részére is .
2014. aug. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 szamo77db ***** válasza:
Miért kell a szőrösödő lábadról okvetlenül irtani a szőrt? Örülj, hogy férfiasodsz, fiú!
2014. aug. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
És mennyi szőrös a lábad? Én is 14 vagyok de nekem NAGYON AZ! Nekem rohadt dús és hosszú mellé sötét is! A térd hajlatomnál is rohadt szőrős! Azt mondják hogy a majmok azért emberszabásuak mert a lábfejük nem szőrös! Hát nekem az is rohadt szőrős! Utálom nagyon én is de nem fogom leborotválni vagy hasonló
2014. aug. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
11-es! kozmetikus vagyok, ezt benézted... és mi inkább legyantázzuk (igaz nem figyeltem, hogy fiú, de ez most lényegtelen is) minthogy valaki borotvával essen neki magának, meg esetleg égési sérüléseket szenvedjen, vagy pl. nem feszíti meg kellően a bőrt, és szép véraláfutásos lesz ezáltal... szóval inkább bízza magát először kozmetikusra, ha már őt ennyire zavarja a szőr. Mellesleg szerintem a férfiassághoz a szőrösség hozzátartozik, a páromat biztos nem gyantázom le :)
2014. aug. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A legtöbb háztartásban van már gyantázószett. Vagy anyukának, vagy egy lánytesónak biztos akad. Sőt, szerintem egyáltalán nem probléma az, ha anyuka, vagy a lánytesó segít is benne, főleg az első pár alkalommal.


Attól mert fiú, miért ne gyantázhatna, ha egyszer jobban érzi magát szőr nélkül. Ha majd nem tetszik neki, akkor visszanöveszti. Egy csomó fiú/férfi szőrtelenít manapság, miért olyan nagy dolog ez? Nehogy már a szőrtől legyen valaki férfias. Aki szőr nélkül férfiatlan, az szőrrel is az lesz. Ez egy szubjektív dolog, hogy valakinek bejönnek a csupasz pasik, van akinek meg nem.

2014. aug. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

kik szólnak be a szőrös lábad miatt? a fiuk? nekik akarsz tetszeni vagy a lányoknak?


erről ennyit, nem a fiúk tetszését kell elnyerni


hagyd a lábad, ne szőrtelenítsd sehogy


kezdesz felnőni nem csupasz kisfiú vagy többé

2014. aug. 6. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Ne borotváld le vagy gyantáztasd le a lábad, még túl fiatal vagy ehhez, nem ciki ha szőrös a lábad, a lányok borotválják le, nem a fúk! De ha nézel focit, akkor látod, hogy szinte mindegyik focistának le van borotválva a lába miért? Azért mert, nekik izmos a lábuk, ha mindenképpen szeretnéd borotválni/gyantázni a lábadat, csak akkor csináld ha izmos vagy. De mivel még fiatal vagy NE borotváld le, de szerintem 14 évesen elkezdhetnél járni edzőterembe, mert még ilyen fiatalon nagyon gyorsan fejlődik az izom!
2014. szept. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!