Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Segitséget szeretnék kérni! A...

Segitséget szeretnék kérni! A mellemelbimbomnál van problémár. :/ nem elég férfias holott nem vagyok olyan szinten kövér hogy ilyennek kellene lenni (71kg -177 cenit)?

Figyelt kérdés
nem a mellem ,hanem csak a bimbo része a sötétebb kör "parizercsöcs"nek nevezett részel mit lehet tenni? [link] nem ilyen mint a foton csak szimplán a sötét kör a bimbo rész áll ki 1.5 centit kb... ://// kondi vagy gyogyszer vagy mütét???, hogy lehet laposabb a bimbonál?

2014. aug. 15. 19:21
 1/4 A kérdező kommentje:
csak mert nagyon kellemetlen nekem hogy polon keresztül nem lapos az egész mellkas ,hanem a közepére mintha egy kisebb fél szilva be lenne téve -.-" :// sztem más szerint is kellemetlen nem csak én vagyok igy ...
2014. aug. 15. 19:23
 2/4 Klanwarrior válasza:
Nálam nincs ilyen probléma, viszont sok fiút érint, hormonzavar is okozhatja, vagy ha csak az egyiken van, akkor akár daganat is lehet. Nézesd meg az orvosoddal, de valószínűleg ki fogod nőni, esetleg kisebb beavatkozás szükséges, Amerikában sok fiú szenved ettől a fajta elváltozástól. Sok sikert!
2014. aug. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szoval ezt csak a kamaszkor teszi mint pl a pattanás vagy ilyesmi hogy 18-20 felett elmulhat? :D
2014. aug. 19. 21:26
 4/4 Klanwarrior válasza:
Eddz rá, ne maradj kövér, talán elmúlik, lebontod, talán nem :) Valszeg segíthetne a kondi, építs izmot mindenhol, ne csak ott!
2014. aug. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!