Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A maszturbálás ronthat a...

A maszturbálás ronthat a gondolkodási teljesítményemen?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok naponta 1 szer vagy 2 szer szoktam kiverni!
2010. jan. 10. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
nem.
2010. jan. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem ronthat.:)

Csináld nyugodtan, ha úgy érzed, hogy szükséged van rá! Semmi bajod nem lesz tőle.;)

2010. jan. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
még javít is rajta, kielégületlenül nem lehet gondolkodni.
2010. jan. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Későbbiekben ha lesz barátnőd korai magömléssel fogsz bajlódni. Nem megfélemlítés, de tényleg zavaró, mikor a szerelmeddel szeretkezel és pont akkor élvezel el és egyben áll le a kis barátod, mikor a barátnőd kezdte volna élvezni. Ilyenkor szoktam lassítani vagy ilyenek. De ha nem masztiztam volna talán kicsit kordában tudtam volna tartani. Szóval arra figyelj, hogy ne gyorsan csináld, hanem lassan, és ne csak egyféleképpen, hanem több technikával, sebességgel gyakorolj úgymond. Próbáld visszafogni.

Ha ezt nem teszed meg, sokáig kell nézned a csajod kiábrándult arcát, és én ezt TÉNYLEG nem szeretném!

24/F

2010. jan. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én naponta olyan 3X szoktam játszani megemmal főlleg orvozsdisat és utána sokkal jobban tudok gondolkodni! De már rájöttem miért. Valószínű azért mert a vérnyomás és a pulzusszám növekedésével az agyba is gyorsabban áramlik a vérkaringés nem?
2010. jan. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hali!


Sztem az alapkérdésedre a válasz: Ha előzőleg nem szoktatod rá magad túlságosan a maszturbálásra, akkor javíthat. De ha minél többször csinálod naponta... ez olyan mint vmi kábítószer. Minél többször megkívánod, annál jobban hozzászoksz, s nem fogsz tudni leállni. Ha meg mégis, úgy ez esetben rendszeresen tocsogni fog a pizsamád a spermától, az éjszakai magömlések miatt. Akkor az viszont már a koncentrációd rovására megy majd, mert akkor olyan kanos leszel, hogy nem bírsz leállni, szenvedni fogsz belül.

A napi 1-2 az nem olyan vészes, de hallgass rám!


CSAK ÉS KIZÁRÓLAG AKKOR CSINÁLD PAJTÁS, HA AZ JÓL ESIK!


Ne kötelességtudatból, és ne is versenyszerűen!

Időnként tartsál néhány nap/hétnyi szünetet, főleg ha nagyon megunnád, és használ6sz akár fogásokat, trükköket is.



A 17:05-ös srác igen okosat mondott! Én is így csináltam gyerekként! Vizsgálgattam önmagamat, meg annó ökörségből a társaimat is és pepitában. Ez akkoriban kíváncsiság volt, s tökéletes dolog az orvososdi e célból, és NEM SZÉGYELLNIVALÓ!!! Legalább szánsz időt arra, hogy megismerd a testedet, és hogy mi a jó neked. Mielőtt elkezdesz csajozni, fontos, hogy ezzel tisztában légy.

Azonban a napi 3x-t rendszeresen, azt már soknak tartom. Elég a napi 1x, max 2x ebben a korban...


Az önkielégülés (orgazmus) okozta különböző ún. "örömvegyületek" (szerotonin?, endorfin) megemelik a szervezet adrenalinszintjét, ami az agyra kábító hatású élvezőszerként hat, az agyi szabályozás erre az állapotra kompenzálásképpen emeli a vérnyomást és a pulzusszámot, aminek hatására túl gyorsan áramlik a vér az agyba, akkor pedig nemhogy koncentrálni nem tudsz, de megkukulsz. Amikor majd ennek az "élvezetbombának" a hatása elmúlik és a szervezet megnyugszik, akkor áll helyre megint minden, és mivel ez a bomba gátat robbantott a tóduló vér útjába, és az árhullám már átvonult, a folyónak megint normálisan erős lesz a sodrása, és tudsz majd újra rendesen koncentrálni.



@ 17:05-ös

Te most hány éves vagy? Mióta játszod ezt az orvosozsdit? Csak magaddal, vagy alkalmanként bevonsz másokat is ebbe?



@ 22:50-es

24/F, jól értem? te már beleestél ebbe a hibába? (Rengeteg recskázás okozta korai magömlés)

Elmeséled a tapasztalataidat kicsit részletesebben?


Arra lennék kokrétan kiváncsi, hány éves korodtól kezdted űzni az "ipart"? milyen szokásokat alakítottál ki magadnak önmagad örömszerzése köré? Milyen technikákra jöttél rá...ilyesmi?! Mikortól okozott ez már problémát neked, hogyan jöttél rá, hogyan tudod magad kikúrálni ebből a helyzetből...?

Tehát az akkori... ill. az akkoriakat átértékelve a mai gondolataidra volnék kíváncsi. Elmondod? :-)



Üdv mindenkinek, és várom a fejleményeket:

EE

2010. jan. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

22:50-es vagyok (24/F)

Mikor anno tizenegy-két évesen rájöttem, hogy ez nekem "jól esik" naponta akár 2-3szor is csináltam. Eleinte 1-2szer, de rájöttem, hogy vágyom erre az endorfin-löketre.

Nagyon rosszul tettem! Sokszor féltem, hogy lebukhatok, így általában (sajnos) akár félperc is elég volt a csúcsig. Aztán ahogy csináltam máskor is, hiába próbáltam elhúzni, hogy kicsit jobban élvezzem, sehogy se ment. Ha elszorítottam a makk alatt, akkor se. És mai napig (még ha kicsit több, mint fél perc, ami kb. 1-2 perc) szenvedek a következménytől.

Mióta van barátnőm, nem vágyom a kielégítésre. Hetente egyszer, max. kétszer csináljuk, mert nem élünk együtt, csak találkozni szoktunk hétvégén. Szóval kb. egy héten keresztül nem csinálom és még mindig nem sikerül.

Mostanában nem az élvezet miatt, hanem gyakorlás végett próbálkozom.

Kezdem utálni magam, hogy miután mámorban úszom és elélveztem a barátnőmbe, ő csak abbahagyja a nyögéseket és a szeme szomorúságban úszik. Próbálom nyugtatni. Sokszor próbáltunk pózt váltani, lassan csinálni, de szinte mindentől elmegyek.

Már ott vagyok, hogy kezd elmenni a kedvem a szextől. Szeretem a barátnőm, nem erről van szó. De már kezdem feladni. Inkább szeretném látni a mosolygós barátnőmet az utcán kéz a kézben, mint az egyoldalú orgazmusom után a szomorú szemét.

Balázs

2010. jan. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zenon válasza:
Csak miközben csinálod,de akkor nem is kell gondolkodni. :)
2010. jan. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!