Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hererákom lehet?

Hererákom lehet?

Figyelt kérdés
kb.1 hete megfájdult a bal herém, 1 hétig vártam még elmentem az ügyeletre, mert hirtelen elviselhetetlenül elkezdett fájni, ott azt mondták azonnal fel kell nyitni, mivel ha megcsavarodott a herém akkor lehet elhalt és akkor ki kell venniük, a végén nem ez volt a problémám, hanem irritációt látott a feltáráskor és szövetmintát vett ki. Most ennyi előzmény után valószinú a hererák, vagy gyulladás lehetséges? Nagyon ideges vagyok, volt-e valakinek hasonló tünete stb. és mi lett a végkifejlete?
2014. máj. 25. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Mielőtt bármit mondanék, nekem nem voltak ehhez hasonló problémáim, de voltam már közel ilyen szituációhoz. Lényeg, ne kezdj el stresszelni ezen mert te mostmár ebben nem irányíthatsz semmit. Az orvosok valószínűleg mindent megtesznek amit megtudnak, ezért nem kell aggódni. Nem kell elsősorban hererákra gondolni, mert nagyon sok férfinek vannak herefájdalmai és vannak olyan esetek is amikor nem tudják mitől. Annyit tehetsz hogy utánanézel portálokon és szerintem elsősorban a választ ne itt keresd hanem orvosi honlapokon.
2014. máj. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A hererák jellemzően nem szokott fájni. Fájdalmatlan heremegnagyobbodás képében szokott jelentkezni.

Várd meg a szövettant, majd kiderül mi volt az, de addig is próbálj meg megnyugodni, ez alapján nem valószínű a hererák.

2014. máj. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a bátoritó szavakat, addig is kaptam erős antibiotikumot és fájdalomcsillapitot, azon gondolkozom, hogy ha antibiotikumra rendbejön, (mondjuk pont addig kell szednem még a szövettani eredményt megkapom) akkor csak gyulladás lehet.
2014. máj. 26. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!