Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hererákom van? Normális ez?

Hererákom van? Normális ez?

Figyelt kérdés
Görcsöl a hasam alul ne ott a péniszem fölött ahol szőrös hanem a beleimnél meg morog meg minden és a jobb herémben néha fura érzés van . Az normális hogyha 1 kicsit erősebben nyomom meg az fáj ? Ha simán csak lögdösöm akkor nemfáj . Semmi dudort nem érzékeltem . Lehet hogy csak felfásztam ? Nagyon aggódok kérlek segítsetek ! 15/F
2013. nov. 8. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:

egy 15 lány hasonló alhasi panaszokkal elmegy nőgyógyászhoz.

Nagyfiú vagy már, menj el urológushoz!

Mi itt nem fogjuk megoldani a problémádat!

2013. nov. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a hasad fáj és onnan sugárzik le?
2013. nov. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Neked nincs here rákod,csak a hasadból oda sugárzik a fájdalom.Ez sem normáis
2013. nov. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1 hét után ma voltam kábelt fektetni.. lehet h az miatt fáj a hasam és az miatt sugárzik le ?
2013. nov. 8. 20:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát így pláne sokkal inkább emésztőrendszeri problémára tippelnék. Hereráknak semmiképp. Nem tudom, hogy jutott pont ez eszedbe... :D
2013. nov. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nemtudom csak h ugye ott is fájdogál ritkán ritkán :d de akkor oké :D
2013. nov. 8. 21:06
 7/9 anonim ***** válasza:
orvostanhallgató vagyok(nem akartam ezt ide írni,csak azért írtam,h megnyugodj),,,1.:a heredaganat nem jár fájdalommal,pláne meg alhasi,kismedencei fájdalommal 2.:a heredaganat jelentős heremegnagyobbodással jár,ami fájdalommentes 3.:nyugodj meg,mert ilyen fiatalon a heredaganat valószínűsége szinte semmi,nagyon csekély,,,én irritábilis bélszindrómára gondolok,aminek a hátterében nem áll semmilyen szervi probléma,egyszerűen csak a bélcsatorna nem működik megfelelően,nem szívódnak fel megfelelően a tápanyagok,ez egy tipikus gasztroenterológiai betegség,,,puffadással,alhasi,kismedencei fájdalommal,görcsökkel jár(köldök alatti rész),esetleg felléphet puffadás,székrekedés,híg széklet,,,egy kis diétával minden rendben lesz:))) még a vesegörcsöt lehet megemlíteni,amit általában vesekő okoz,ebben az esetben van fájdalomkisugárzás(lágyékhajlat,herék),ha sokáig fennállna a fájdalom,görcs,,akkor mutasd meg magad egy orvosnak,,de na aggódj nincs semmi komoly bajod:))
2013. nov. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen akkor ha nem múlik el akkor elmegyek orvoshoz :) és köszi h megnyugtattál
2013. nov. 9. 10:15
 9/9 anonim ***** válasza:
mindenképp menj el orvoshoz ha nem múlik el,és nem kell megköszönnöd:))))
2013. nov. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!