Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A jobb herém alján találtam...

A jobb herém alján találtam egy 3cm átméröjű kis csomót. Amely van mikor fáj van mikor pedig nem is érzem hogy ott lenne. Mi lehet ez? Elképzelhető hogy hererákom van?

Figyelt kérdés

2013. jan. 3. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:

A 3cm átmérő már nem kicsi .Ezzel fordulj urológushoz,megtapintja és eldönti szűkség van e további

vizsgálatokra .Ne az itteni tippekre hagyatkozz.Ha gond van,az idő nagyon sokat számit .

2013. jan. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
MENJ ORVOSHOZ!!!!! AZONNAL!!!! Tapsztalat.... Egy jó barátunknak is így kezdődött... már 3 éve , hogy eltávolították az egyik heréjét, kemo meg minden, de JÓL van!!!
2013. jan. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Voltam már orvosnál és azt mondtam hogy ősem tudja hogy mi lehet ez ne foglalkozzak vele.De ez nem nyugtat
2013. jan. 5. 22:47
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor menj el másik orvoshoz! Mi az , hogy nem tudja? Ha nem tudja akkor derítse ki! Hogy zsírcsomó, ciszta, vagy akármi , de azért orvos, hogy ne hagyjon ott egy nem odavalót csak úgy, hanem derítse ki, hogy mia az! Mert, hogy nem normális! :-/ Elbaszott orvosok.... :-/


#2-voltam

2013. jan. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3 hónap mulva kaptam belépőt... De egyre rosszab a helyzet a jobb herém amin ez a csomo van ugy érzem mintha megnőtt volna mármimt a herém és kelellemetlen az egész zacskom.Ez is hererák jele?
2013. jan. 6. 23:36
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként a jóindulatu cisztát is elkell távolitani?
2013. jan. 6. 23:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Jóindulatú cisztával sztem nem foglalkoznak.Az majd felszívódik idővel. Fájdalmas volt neki is, azaz ha jól emlékszem csak annyit mondott, hogy érzékeny. Én annyira nem vagyok szekértője a témának. Ja mert nő vagyok. :) A jó barátunk nem is akrt orvoshoz menni, csak említett, hogy mi a helyzet, én meg a sarkamra álltam, kértem neki időpontot az urológiára, felhívtam, megmondtam neki: "Ide figyelj, hétfőn fél 4-kor ott vagyok a ház előtt, beülsz a kocsiba és viszlek dokihoz, kértem időpontot. És nincs mese! Tedd magad szabaddá! " Kicsit morgott, de hétfőn első csöngetésre jött is már. Azóta azt hallgatom, ha van benne 2 légkör, hogy megmentettem az életét. :O :)


3 hónap múlva hova kaptál időpontot? A helyi körzeti rendelőben kérj az urológiára! Oda hamar van , és onnan küldenek tovább ha kell. Ha nem akkor hála a jó Istennek.. :)


#2 voltam

2013. jan. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mit mondtak?

Mi volt az?

Már rendbe jött?

2014. ápr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!