Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fáj a jobb herém időközönként,...

Fáj a jobb herém időközönként, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Már kb. 6 hónapja fáj, voltam urulógusnál azt mondta semmi probléma nincs vele de mégis fáj.
2009. dec. 27. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:

ha látta az orvos akkor ne aggódj, sokat stresszelsz igyál zöldteát, de ne egy csészényit, , hanem két hármat naponta, vagy a nemi élettel van valami gond, hallottam, hogy akinél kimarad pár hét az okozhat fájdalmat, remélem nem ez van nálad, de akinek rendszeres a nemi élete nem szokott ilyen panasza lenni.

lelki oka is lehet. nem akarsz valahol túlzottan is megfelelni valamiféle elvárásoknak?? gondold át. írhatsz privátot is.

2009. dec. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még nincs nemi életem. De akkor is fáj például ha hozzáérek, a másik viszont nem. Lehet érzékenyebb?
2009. dec. 27. 13:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez bizony krónikus heregyulladás. Nem értem az orvos mit vizsgált talán a füledet: Keress fel egy másik urológust, ezt kezelni kell.
2009. dec. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!