Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy tüntethető el?

Hogy tüntethető el?

Figyelt kérdés
Szőrtelenítés után az intim részeknél mindig kis vörös pattanások lesznek, nem túl esztétikus és vonzó, hogy tüntethető el? Van olyan szőrtelenítési módszer ahol ez nem történik?

2014. márc. 26. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha rendszeresen sörtelenítenél mondjuk 2-3 naponta, mindig csempe lennél nem várnád meg, hogy nõjjön egy picit, akkor a bõröd is hozzá szokna... + ha borotvát használsz, akkor utána valami fertõtlenìtõt is használj, pl arcszeszt.
2014. márc. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
igen ,az arcszesz a végén nem hátrányos dolog, fertőtlenítsd le a borotvált területet - de én szerintem az ollóval jobban jársz.
2014. márc. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Aki borotválja az igy járhat,ez bent van a pakliban .

Van ,az olló,mint ahogy írták már .

2014. márc. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én amúgy veet-el szőrtelenítem azzal 2-3 hetente elég és csempe vagyok mindig... persze meggondolandó, mert egy elég erős kemikália, amit a pö***csünkre kenni nem biztos, hogy a legjobb 5let. mindenesetre, én már azóta alkalmazom, mióta Magyarországon forgalomban van a veet, rossz tapasztalatom eddig a szagán kívül nem volt...
2014. márc. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!