Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a probléma? Hallottat...

Mi lehet a probléma? Hallottatok már ilyenről?

Figyelt kérdés

Kb 2,5 éve van a s*ggemen valami egy ponban. Néha viszket, nagyon kicsit mintha vérezne is. Éppen azóta van hogy a herezacskóm ok nélkül gyakran összehúzódik még nyári melegben is.

Először akkor tapasztaltam ezeket, amikor elkezdtem gyurni... 19 éves vagyok most.



2014. márc. 6. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Pontosan hol van az a valami?
2014. márc. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a s*ggem lyukának az alsó részén...
2014. márc. 6. 20:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez lehet, hogy aranyér!
2014. márc. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem áll ki a s*ggemből...
2014. márc. 6. 21:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet egy tályog. Menj el sebészetre.
2014. márc. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A belső aranyér sem áll ki. És a tünete is lehet vérzés és viszketés.
2014. márc. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az aranyér lehet,ha vastagabbat székelsz,ka kilsz,vagy keményebbet akkor vérezhet kicsit,meleg és hideg hatására össze tud húzodni,ha többször volt hasmenésed akkor meg szinte meg tud dagadni.


Sokunknak van,amikor nagyon előjön és feltűnő,jobban érzehető akkor reparon kenőccsel kend be,vagy ha vérzik ez vény nélkül kapható kenőcs.

2014. márc. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tükörrel nézd meg hogy hol van pontosan,a külső aranyér a végbél nyilásnál szokott lenni,akár több kis dudor féle is lehet,ha kézzel széthúzod,de az aranyér tud viszketni és vérezni kicsit.
2014. márc. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!