Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedési zavar lehetséges a...

Rawe88 kérdése:

Merevedési zavar lehetséges a felüléstöl? Vagy ha a szemérem dombomnál fájdalmat érzek a felüléstöl?

Figyelt kérdés
Üdv. olyan problémám lenne hogy: gondoltam kicsit elkezdek alakitani magamon és tolok pár felülést.. Ez olyan Vasárnap volt és még mindig fájdalmat érzek a ,,szemérem domb,, omnál.. Ma együtt voltunk a barátnömmel és csak bizonyos pózokban volt merevedésem. A lelki életem alakulgat azzal nincs bajom boldog vagyok.. Szedtem olyan vérnyomáscsökkentöt ami ilyen problémákat okozhat de azt múlt hét kb szerda óta nem szedem. A dohányzással is leáltam 4 5 napja... Mielött elkezdett fájni a ,,szemérem dombom,, nem vettem észre problémát.
2014. febr. 19. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
féfiaknak nincs is szemérem dombjuk xdd az csak nőknek van
2014. febr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
XD
2014. febr. 20. 18:59
 3/3 A kérdező kommentje:

bocs a tudatlanságom miatt képet kerestem arról hogy az a rész micsoda és :) [link]


a második linken játszik jobban.. [link]


Lényeg hogy ott haol a ,,szemérem domb,, os vonal van ha megnyomom fáááj..

2014. febr. 20. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!