Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kiújult ágybavizelés lehetsége...

Pixelsoldier kérdése:

Kiújult ágybavizelés lehetséges megoldása?

Figyelt kérdés
Ovodás korban szinte minden nap alváskor ágyba vizeltem. A diagnózis nagyon mély alvás volt, szervi elváltozásom nincs. Akkoriban egy doki rendbe tudott tenni akkupunktúrás kezeléssel és egy gyógyszerrel. Pár hónapja visszajött sajnos, igaz nem napi rendszerességgel(kb 25év múlva). Már voltam több orvosnál is de csak bambulnak. Valaki tudna valami hasznosat mondani?

2014. febr. 12. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Akupunktúrát talán újból alkalmazni kéne, gyógyszert csak szükség esetén. Kórházban találkoztam olyan gyerekkel aki csak azért került be, hogy kivizsgálják emiatt. Kérj egy koponya és kismedence MR-t, hogy kizárható legyen az idegrendszeri elváltozás.
2014. febr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha 25 év múlva jött vissza, akkor most kb 30 lehetsz?

Ez elég furcsa, s valóban, egy általános orvos nem valószínű, hogy tud vele valamit kezdeni, ha egyébként szervi bajod nincs. Akkor ez lelki lehet.

A családban volt egy gyermek, aki utálta az óvoda mocskos, tocsogós budiját, egész nap nem ment vécére, de hazamenet rendszeresen bepisilt a lakáshoz közel.

Éjszaka is. A szülei kipróbáltak mindent: gyógyszer, ami nem engedte mély álomba süllyedni,huzalos matrac, ami az első vízcseppre olyan zajt csapott, hogy mindenki felébredt, csak az érintett nem. S mikor egyszer áramütést is kapott tőle, eldobták. 17 éves kora körül szűntek meg az éjszakai bepisilések. A pszichológus szerint meg kell tanulnia, hogy kontroll alatt tartsa az érzést: mikor azt álmodja, hogy ráül a vécére, akkor nem volna szabad felszabadultan elengedni, hanem éppen felébredni rá.Hát ezt könnyű így elképzelni.Szóval neked is természetgyógyász segíthetne.

2014. febr. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy tényleg olyankor jön elő amikor hasonlót álmodok.
2014. febr. 12. 12:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ez jelentené a szabályozást, hogy mikor ilyet álmodsz, akkor nem megkönnyebbülten engedni, hanem felébredni. Na, erre szerintem nem orvos tud segítséget ajánlani, hanem valami önszuggeszció.Talán pszichológus, homeopátiás megoldás,lefekvés előtt minimális folyadék, és nappal is valahogy uralom alatt tartani az ingert. Nem találsz a net-en erre nézve tanácsokat?
2014. febr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Hát a pelenka nem megoldás de szerintem simán meglehet...

De mennyit iszol 1 nap???

2014. febr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Amióta visszajött nagyon keveset iszom. kb fél liter. szarul is érzem magam miatta.
2014. febr. 12. 20:53
 7/7 anonim ***** válasza:

dr Muszil Dóra: éjszakai ágybavizelés

Tedd be a googléba! Elég részletesen ír a szóba jöhető okokról.Van, amin te is tudsz segíteni, de vannak, amelyek kivizsgálást érdemelnek.

2014. febr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!