Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma körüli rész hámlása?

Fityma körüli rész hámlása?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve volt fitymaműtétem ami már rendesen begyógyult. Viszont az utóbbi időben (és ilyen még nem volt velem, ennyi ideig, sőt, egyáltalán maga hámlás sem), 4-5 napja intenzíven hámlik a péniszem, nem az egész, de a fityma körüli rész igen. Természetesen rendesen mosom. Olvastam, hogy más kérdésben páran írták, hogy lehet gombás fertőzés, nos nekem a fitymám nem hámlik és a makkom sem vörös, illetve a környezetemben szinte kizárt, hogy valahonnan összeszedtem. Tehát mi másért történhet még ez? Esetleg a műtét után ennyi idővel, vagy folyadékbevitelnek is lehet köze hozzá? Túlzott "megerőltetés"nek miatt lehet? Ezt persze ne úgy képzeljétek el hogy naponta ötször hozzányúlok.

Nem szedek semmiféle gyógyszert sem.


Köszönöm előre a (HOZZÁÉRTŐ!) válaszokat.


2014. febr. 18. 17:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem, mi hámlik. Dobsz róla egy fotót?


üdv

2014. febr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Megoldódott a probléma?
2014. márc. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Igen, mint kiderült azért, mert van az elocom nevű szteroidos kenőcs, amit az egy hónapnál (amit urológus mondott h csak addig kenjem) többet kentem, ezért mellékhatásként fellépett a péniszhámlás. Mióta végleg abbahagytam és letettem róla, már nem hámlik.

Köszi azért a válaszokat.

2014. márc. 8. 00:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!