Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma fék műtétem volt 3...

Fityma fék műtétem volt 3 napja, el fog múlni a gümő rész?

Figyelt kérdés

Most még nagyon érzékeny a farkam.

Fürdéskor is nagyon óvatosan hátrahúzom a bőrt de még nem érek hozzá nem mosom meg mert félek nagyon.

műtét óta most a 2. nap után húztam hátra a bőrt óvatosan és most láttam hogy-hogy is néz ki.

Hát nagyon megdöbbentem és félek nagyon.

Akinek volt fityma fék műtétje nektek is volt ilyen kis gömb-gümő a varratnál?

A varrat mikor fog kimúlni?

Utólag elmenjek urológushoz hogy megnézessem hogy begyógyult-e rendesen?

Elvileg most már szexuális téren nem fogok többet bevérezni, vagy ilyesmi?

Mennyi idő míg teljesen rendbe jön?


2013. okt. 31. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Zuhany alatt nyugodtan lehet fűrödni .Természetesen a varratnál van kicsi bőrcsomó ami kifog simulni.4-5 nap mulva kezdenek a varratok kihullni .10 nap,már gyógyult is.

Sexre azért 1 hónapot várhatsz,de óvatos maszti lehet .

Naponta 2-3 x olyan 10 perc ideig fürdesd kamilla teában .Kontrollra meg 3 hét után úgy menned kell .

2013. nov. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3 hónapja műtöttek, egy apró "gümő" maradt csak, arra doki azt mondta akár helyben is levágja, de szerite elmulik majd magától is, mondtam neki, hogy engem ugyan nem zavar, barátnőmet se, nagyon kicsi és nem is kritikus helyen van. Varatszedésnél ha vérzik majd és kicsit jobban meghuzza a varatokat, akkor ott tovább maradhat, de hamar elmúlik ne izgulj! Ha van valami írj nyugodtan, frissek még az élmények :)
2013. nov. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ahhan. ...

Köszi a válaszokat :)

2013. nov. 6. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!