Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Varicokele-műtétem volt, már...

Varicokele-műtétem volt, már 6. hete, ilyenkor már lehet cipekedni?

Figyelt kérdés
Az orvosom azt mondta, 2 hétig se cipekedés, se mozgás, se szex. Ok. Azóta teltek a hetek, és ezt be is tartottam, s utána is óvatos voltam, bár múlt héten megütöttem a herémet egy félresikerült testmozdulat következtében, akkor sajnos fájt egy kicsit. Ma viszont Olyan helyen voltam, ahol hegynek föl kellett menni, és ráadásul cipekedni kellett (ezt nem tudtam előre). 50 percet sétáltam hegynek föl 15 kilóval a hátamon. Hozzáteszem, az ilyesmi nem okoz gondot, jól bírom a terhelést. De ez vajon árthatott a herémnek? Végül is, már eltelt lassan 6 hét... mindenesetre nem érzek semmi rosszat.
2013. aug. 4. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:

99% ban bíztos vagyok benn,hogy nem is herédet műtőtték.

Akkor a megütés milyen hatással lett volna rá .

A 2 hét a műtéti seb begyógyulására vontkozott .

2013. aug. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sehol nem írtam, hogy a herémet műtötték. Az ágyékomban volt egy bemetszés, elkötötték a visszeret.
2013. aug. 5. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!