Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez? Szex utáni...

Mi lehet ez? Szex utáni pénisz gyulladás? Gomba?

Figyelt kérdés

Sziasztok az a helyzet ,hogy két napig folyamatosan szexeltünk a rég nem látott barátnőmmel de a harmadik nap felétől kezdve már fájt egy picit aztán kellemetlen lett majd estére már nem is tudtam szexelni.

Negyedik nap kb 2x dagadt fel a fitymám nem is tudtam hátra húzni tiszta vörös volt. Ma már jobb a helyzet lement a duzzanat nem is vörös csak a vége egy picit. És hátrahúztam nagy nehezen ( ami fáj eléggé de azért nem vészes ) és tiszta váladék volt alatta :/

Most lemostam és párszor oda vissza húzogattam lassan.

Elmenjek ezzel orvoshoz? Valami gombás fertőzés vagy gyulladás?


2014. jan. 27. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez bizony valamilyen kórokozó okozta gyulladás. Érdemes orvoshoz menni mielőtt lerohad, mert még sok mindenre fény derülhet...még húgycső gyulladás is társulhat hozzá.
2014. jan. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
első körben próbáld meg jó alaposan behintőporozni, és egy kicsit szüneteltessétek a dolgot (1-2 napig), vagy a canesten is használhat ha gomba. Ha néhány nap után nincs javulás mindenképp orvos. De már most sem árt ha látja hozzáértő. (Párodnál minden rendben? nincs tünet?)
2014. jan. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egyszerűen a dörzsölődéstől is, 2-3nap alatt javul, ha csak ez van a háttérben.
2014. jan. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Barátnőmnek is piros volt de szerinte csak az "igénybevételtől". Meg picit neki is fájt azt mondta.

Egyébként mostmár "javult" vagy csak átalakult nemtudom.

Mivel a barátnőm szűz volt és én se szexeltem előtte jó ideje (és uszodába se nyilvános fürdőbe se semmi ilyen helyen nem volt egyikünk se) ezért nemibetegség nem hiszem hogy lehet.

2014. jan. 27. 23:21
 5/7 A kérdező kommentje:
Milyen orvost kell felkeresni ilyenkor? És hol keressek ilyen szakembert? kórházba? vagy magánrendelőbe?
2014. jan. 27. 23:22
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Bőr és nemibeteg gondozó


A térképen, amit linkeltem megtalálod az összes helyét, és választhatsz melyik van közel (több oldalas, így bal oldalt lapozhatsz, első belépésnél nyomj egy entert a kereső mezőbe miután a megfelelő országrészre hoztad a térképet).

2014. jan. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok segítséget szeretnék kérni pár napja azt vettem észre hogy a péniszemen a bőr belől nagyon piros és apró pöttyök jöttek ki rajta nagyon viszket és fáj is nem merek vele el menni az orvoshoz mert nagyon nagyon félek hogy valami komoly bajom van mit tegyek?kérlek segítsetek kanesten krémmel kenem lassan gyógyul
2022. szept. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!