Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Péniszen gomba, vagy gyulladás...

Péniszen gomba, vagy gyulladás, esetleg más?

Figyelt kérdés
A péniszemen(a makk alatt, a fitymán) pár hete észrevettem egy nagyon kicsi piros foltot. Nem törődtem vele, azt hittem kidörzsölődött picit, vagy akármi. Nem múlt el, és most vettem észre, hogy megjelent még néhány folt lejjebb az egyik oldalon, és egy kicsi a másikon is. Mi lehet ez? Nem viszket, nem fáj. Ahogy elnéztem, hasonló kérdések vannak itt, csak azok általában a makkra vonatkoznak, nekem pedig azzal semmi problémám nincs. Nekem a makktól lefelé jelentkeznek kis, piros foltok. Valaki?

2013. jún. 14. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem viszket, nem gennyedzik, nem csíp, akkor hagyd. De ha lehet, és időd is engedi, szakadj el egy orvoshoz, aki megnyugtat! :)
2013. jún. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, minél hamarabb el szeretnék menni, majd jövő héten, de gondoltam előtte rákérdezek itt. És hozzáteszem, hogy a hátrahúzott fitymán látszik.
2013. jún. 14. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!