Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Húgycső gyulladás + gomba?

Húgycső gyulladás + gomba?

Figyelt kérdés
Eléggé fáj amikor vizelek.. főleg reggel:S ki lehet bírni, de ez nem normális.. ez húgycsőgyulladás nagy valószínűséggel nem? tudom h el kell mennem doktorhoz vele.. + ilyen kis fehér pöttyök jelentek meg a makkom alatt.. lehet a kettőnek köze egymáshoz? Ezzel voltam már orvosnál.. azt mondta kenjem canestennel, kentem is, javult tőle de nem múlt el teljesen, a nagyobb fehér pöttyök ott maradtak:S most megyek majd vissza valamelyik nap az orvoshoz.. És mitől jöttek elő ezek? Minden nap fürdök.. meg is mosom rendesen.. bár lehet attól, hogy nagyon izzadok, sokat sportolok és az izzadtságtól?:s

2013. jan. 13. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:

A nedves környezet kedvez a gombák szaporodásának, úgyhogy igen, az izzadás, a nem megfelelő fehérnemű okozhatja gomba elszaporodását. Hordj pamut alsóneműt, az magába szívja a nedvességet és figyelj arra, hogy száraz legyen odalent.

Ha pedig vizeléskor fáj, akkor az lehet egy húgyhólyaghurut is, amire pedig antibiotikumot kell kapnod.

Szóval orvos, vizsgálják meg a vizeletedet és akkor kiderül, mi a gond.

2013. jan. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, viszont ha nem múltak el a fehér pöttyök (orvos mondta h gomba) a canestentől akkor lehet, hogy fordyce foltok nem? amit csak lézeres kezeléssel lehet eltávolítani..:/
2013. jan. 13. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:

A fehér pöttyök ártalmatlan dolgok olvasom róla

Az nem gombás fertőzés

A másik viszont bakteriális,és ki kell kezelni

Kis hintőpor nyomjál oda,tökéletes lesz.

Én is ezt teszem az izzadság miatt,meg laza boxer gatya

2013. jan. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TomMunk ***** válasza:

A fehér pöttyöktől nem kell megijedni :D

Nézz a tükörbe! Nyújtsd ki a nyelved! Elvileg ha jól megnézed, akkor az oldalán láthatsz rózsaszínes, akár fehéres kis nyúlványocskákat. Na pont ugyanez van "alul" is. Ezek izzadtság, vagy a tisztálkodás hiányától duzzadtabbak lehetnek, esetleg kellemetlen szagot is "ereszthetnek". Ez normális dolog, és ötből legalább két férfinek ugyanez a baja :D Ha nagyon zavar, akkor lézeres úton eltávolítható (Horvátországban olcsón), viszont ha maradnak sem lesz bajod tőlle :D

2013. febr. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És körülbelül mennyi lehet egy ilyen kezelés? Mert néztem már több helyen de árat nem nagyon láttam.
2013. febr. 5. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!