Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi történhetett a párom...

Mi történhetett a párom péniszével?

Figyelt kérdés
A makk körül nagyon piros neki, illetve ha lehúzzuk a bőrt, akkor ott nagyon gyulladt... nem tudom, mit csinált magával, ő sem tudja. Valami fertőzés? Azt mondja, hogy lehet hogy a tusfürdő szárította ki neki, de hát nem új a tusfürdő. Napokig nem találkoztunk, akkor jött neki elő... Mi lehet ez? Nekem ez nagyon furcsa, ilyennel még nem találkoztam :D

2013. aug. 14. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet az alatt a pár nap alatt összefeküdt egy másik lánnyal aki hogy is mondjam..nem volt egészséges. Tusfürdőtől nem fog begyulladni ne legyél naiv.
2013. aug. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tusfürdő kizárt, mivel régóta használja, ha allergiás lenne már régebben előjött volna a tünet. Nem kell amúgy rögtön más nőre gondolni, ha leült közös használatú wc-re vagy használta más törölközőjét, strandra ment, nem fürdött napokig meg még ezer más okból lehet.
2013. aug. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mennyire tartja - tartotta tisztában, esetleg lehet gomba.
2013. aug. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kézzel is bármikor rá lehet vinni egy fertőzést.Nem kell mindjárt más nőre gondolni,mert az ilyen alaptalan gyanusitgatások ennél sokkal nagyobb problémákat tudnak okozni .Kenje be neogranormonnal .
2013. aug. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom... eleinte nagyon takargatta előttem, meg meg sem nézhettem neki... de aztán megmutatta. És akkor esetleg én is elkaphatom tőle ezt?
2013. aug. 15. 09:41
 6/7 szamo77db ***** válasza:
Hogy el ne kapd tőle, minél hamarabb el kellene menni a barátodnak orvoshoz.
2013. aug. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, ha nem vagy együtt sokat verte magának aztán koszos kézzel nyúlt hozzá, vagy koszos zsepibe/törölközőbe törölte, nagyon megerőltette. Nekem is volt már hasonló, mikor csak hétvégente találkoztunk az asszonnyal. Nincs ebben semmi, majd elmúlik. Kenegesse kamilla teával. Nem kell egyből megcsaláson gondolkozni, de benne van a pakliban. De ha még meg is csal akkor sem biztos hogy gumi nélkül tenné, ha van egy kis esze.
2013. dec. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!