Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Duzzadt mellbimbó - Tanácsokat...

Duzzadt mellbimbó - Tanácsokat kérek, kinek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Már kb 2-3 éve duzzadtak a mellbimbóim, voltam vele orvosnál, és azt mondta, hogy a serdülőknél ez előfordul. Igen. vártam egy évet..... semmi, két évet..... semmi, és mivel lassan betöltöm a 16-ot kezd eléggé ciki lenni. Időnként összemegy rendes méretére, és utána újból megduzzad. Légyszives komoly válaszokat irjatok. Köszönöm.
2009. dec. 3. 17:22
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ha már voltál vele dokinál akkor szerintem annál többet én se tudok mondani :P Max. menj el még egyszer nőgyógyászhoz, szerintem csak tényleg serdülsz (habár most már nem XD) és valami hormon "zavar" vagy csak rád férne már egy szex :)
2009. dec. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok nem járok nőgyógyászhoz. De különben tényleg az lesz a vége, hogy elmegyek orvoshoz megint, csak megkérdeztem, hátha volt valakinek ilyen.
2009. dec. 3. 17:53
 3/11 A kérdező kommentje:
ja és jöhetnek még a válaszok. :D
2009. dec. 3. 17:53
 4/11 anonim ***** válasza:
nőgyógyászhoz XDXDXDXDDDDDD
2009. dec. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nekem is van ilyen gondom csak én már 18 vagyok/F ugyhogy engem is érdekelne!:D
2009. dec. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nam gáz, ha minden más rendben van, majd elmúlik. Maszti jót tehet...
2009. dec. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pff. én 12 évesen mentem ilyenre azt mondta a doki hogy gyúrjak, fekvőzzek meg minden :D hát most 14 vagyok már elég izmos a karom a bimbóm ugyanolyan de már lese szarom :)
2009. dec. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek, és az előttem 3. hozzászólónak egyaránt szóla kérdés:

- Srácok! Pontosan hány éves korban kezdődött ez nálatok?

- Milyen a testalkatotok?

- Testmagasság? Testsúly?

- Mindkét oldalon megduzzadtak a bimbóitok?

- Meddig tart a duzzanat? Csak a mellbimbókig, a mellbimbóudvar határáig, vagy az egész mellre kiterjed?

- Nem vtok vmi(k)re allergiások?

- Nem tapintható vmeik oldalon a mellbimbó alatt a bőrszövetben, vagy az alatt vmekkora csomó?

- Rendszeresen végeztek magatokon önvizsgálatot? Mikor, milyen gyakran? (Ha igen, a mellkasotokat és a heréiteket egyaránt megvizsgáljátok?)

- A heréiteken nem észleltetek bármiféle elváltozást? (Pl.: érzékenység, megnagyobbodás, csomó... stb.)


In medias res ennyi a kérdésem...egyelőre... :)



Üdv: EE

2009. dec. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nekem olyan 13-14 éves koromban normalis volt a mellbibom de volt alatta egy kis csomó mind a 2 oldalon, aztan az elmult és megduzzatt a melbimbom és mar ilyen 2-3 éve .. 90kg vagyok 175 cm, kisportolt, nemhiszem hogy a sprot segítene rajta.. lehet h a szike igen! :D Ez azért van mert tul sok a női hormon szerintem, lehet h megpróbalok venni Tribulust ( testosteron növelő ) lehet h az majd segít! :D
2010. máj. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

@ Előző!

Ha jót akarsz magadnak, akkor eszedbe nem jut tesztoszteron-növelőt venni, amíg fejlődsz. Először MAGÁTÓL kell kiegyenlítődnie a testedben a tesztoszteron-ösztrogén arányának. Ha elmúltál majd min. 21. és akkor sincs változás, akkor le7 ezzel orvoshoz fordulni, ha a probléma továbbra is fennáll. Addig semmit ne tégy!

Max annyit, h. várakozzál türelemmel, amíg MAGÁTÓL elmúlik!


Üdv: EE

2010. máj. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!