Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 4 hónapja műtöttek herevisszér...

4 hónapja műtöttek herevisszér tágulattal de még nem javult semmit az állapotom így lenne pár kérdésem. Akinek hasonló tapasztaltai vannak mit javasol?

Figyelt kérdés

Az egyik kérdésem az lenne hogy másnál is ilyen lassan gyógyult-e? (nyílt műtét eljárást hajtottak rajtam végre) A heréimben lévő erek a mai napig ki vannak tágulva és fájó/húzó érzést idéznek elő ami miatt nemhogy dolgozni de huzamosabb ideig állni sem tudok. Holott sok helyen azt olvastam hogy ezek a műtét után felszívódnak.

A másik kérdésem pedig az lenne hogy tudna valaki ajánlani egy jó (lelkiismeretes) urulógust mert az enyémben már nem bízok!?



2014. jan. 13. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Én csak könyvből olvastam erről .Néhány műtött fiúval meg csak a műtéti lefolyásról beszéltem .Az ilyen műtétek az alsó has felvágásával járnak .A here vénájából távolítják el

az elzáródást.Ha ez az elzáródás már nagyon visszahatott a here ereire,akkor valószínű hogy a teljes gyógyulás is hosszadalmas lesz .Talán ezt a műtétet előbb kellett volna már megcsináltatni .Nem ismerem a körülményeket .

2014. jan. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát csak nekem nem mindegy hogy a hosszadalmas gyógyulás az mit takar. Mert ha évekig kell vele még szenvednem akkor inkább ismét valami műtéti beavatkozást választok.
2014. jan. 13. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!