Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A bal oldali herezacskómban...

A bal oldali herezacskómban ilyen csomószerűséget, és gumót érzek, mi lehet az?

Figyelt kérdés

Herevisszér-tágulat műtétem volt 3 hónapja, de ezeket érzem. A Jobb oldali herezacskóban, tapintásra csak a golyót érzem, de a bal oldaliba meg érzek valamit, a golyó alatt talán bal oldalt.


Ez a műtét után természetes, vagy más bajom is lehet?


És a műtét után már 3x voltam dokinál, ő nem érezte, de én érzem.



2013. dec. 3. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Te írtál ide egy kérdést nem rég, ezzel kapcsolatban? Mutetihegesedes lehet, rák biztos nem, tehát bajod nem lesz. Én elmennek maszek urologushoz aki gyorsan és legalább alaposan megvizsgálja.
2013. dec. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem here zacsid csak egy van ,ahogy minden férfi embernek .A műtét hasi,vagy ,here feltárás volt ? .Sok esetben ez a golyót sem érintik .De ki lehet ott tapintani a mellékherét ,ondó vezetéket.A doki nem tapintott ki olyat,ami gondot okozhatna . Ő azért csak ért hozzá.
2013. dec. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2. Mellekhere nem a jobb herenel van?
2013. dec. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 II.Dartheon ***** válasza:
mellékhere mindkét golyónál van, ott tárolódnak a megtermelt, érett hímivarsejtek.
2013. dec. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A dokim nem érzett semmit, már 3x mentem el hozzá. Igen egy zacsi van, hülyén fogalmaztam, bocsesz. :)


A jobb oldali golyómat simán ki tudom tapintani, meg is tudom érinteni, de a bal oldalit nem!


Mintha lenne rajta valami, és alatta meg ilyen csomó gumószerűséget érzek. Azt hittem, hogy a mellékhere, de a jobb oldalin ilyen egyáltalán nem érzek. A doki semmit sem látott, és azt mondta a spermavizsgálattól függ.


A herezacskó felett bal oldalt műtöttek, ott vágták fel, tehát a zacsi felett, és a has alatt.


Ha valakinek van ilyesmi panasza, kérem írjon, fontos lenne, de bárki írhat. Köszönöm. :D

2013. dec. 3. 19:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én kérdésem arra irányult hasi,vagy here műtét volt .

Amennyiben a here van műtve ,akkor eléggé hosszadalmas a gyógyulás. Én még ennyire sosem tudtam kitapogatni semmit sem .Pedig gondolom akár 3 x a is lehetek az életkorodnak .

2013. dec. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

elvileg csak baloldali golyónál van ilyen visszeres vénafonat, pontosabban golyó hátuljánál..baloldalt.. a jobb oldali golyónál viszont nincs, és ezért tudod azt megtapintani rendesen.


[link]

2014. jan. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olvasom: "érdemes naponta egy-két gyertyaállást végezni" -ha Bp-i vagy és egyedül nehezen megy a gyertyaállás, szívesen segítek.
2014. márc. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!