Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Általában ha reggel megmosom...

Általában ha reggel megmosom a farkam, estére újra túrós valamilyen szinten. Más skac is van így vele hogy ennyire gyakran vagyis hamar túrósodik neki? 15/f

Figyelt kérdés
Amúgy nem keverem össze semmilyen betegséggel ezt vagy hasonló, mert csomó ilyen kérdésnél láttam h gombás fertőzés meg stb. Ez nem az, egyszerüen ilyen alkat vagyok és érdekel h más srácoknál is van-e így...

2013. dec. 20. 01:34
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
100%

Nekem sem ilyen.

Gondolom neked is elmúlik idővel.

2013. dec. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
egyébként ha alapból egyáltalán sosincs rajta akkor nem működik rendesen a farkad ugyanis a fityma simább mozgását segíti elő
2013. dec. 20. 01:46
 13/22 anonim ***** válasza:
62%
Jólvan túrókirály. :D
2013. dec. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
81%
a fitymát a lányok ajkai mozgatják
2013. dec. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
90%
Imádom ezeket a szakkifejezéseket, bárcsak ne élelmiszerrel kapcsolatosak lennének!
2013. dec. 20. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
93%
túrót eszek :(
2013. dec. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
75%
Milyen alsót hordasz? Hordj boxert. És most meg minden pisilés után.
2013. dec. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
82%

Nekem is nagyon sok volt régen, de már elmúlott.

Azóta nem is büdi a farkam:D

2013. dec. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

szerintem itt gyulladás játszik szerepet

ez lehet fogad igy gyullad madulád is valamilyen panaszod van?

2013. dec. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon sok baromságot hordtak számodra össze a válaszadók .

De ne aggódj ,ez az ő tudásukat jellemzi csak,nem neked,hanem nekik kellene szégyenkezni inkább .A régi időkben nem tudták hogy orvosilag mi is a neve,/szmegma /igy népies

nyelven maradt mega köztudatban .Túrósodik a fiúk pö**e .

Ez bizony egy természetes normális folyamat,és nagyrészt a kamaszkorban fordul elő .A makk pereme alatt vannak a faggyú mirigyek,melyek egy zsiros anyagot termelnek ,és

kenik vele a makkot.Védik a kiszáradás ellen .Kicsit bőtermőek ezek a mirigyek ,és estére túró szerűvé áll össze a felesleg .Ez sokkal jobb eset,mint azt írni,kiszáradt,és kirepedezett a makkom .Ez szinte minden fiúnál van,csak a mértéke változó.Felnőtt korra aztán meg is szűnik ez .Ez nem gomba,és nyalogatással sem múlik el .

2013. dec. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!