Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Eléggé fáj a herém, amióta...

Eléggé fáj a herém, amióta szedtem egy tömegnövelőt pár napig?

Figyelt kérdés

Vettem egy tömegnövelőt (protein) aki elkezd sipánkozni hogy mit koxolsz stb, annak elárulom EZ NEM SZTEROID, HANEM PROTEIN AMIBEN FEHÉRJE SZÉNHIDRÁT STB STB VAN, NINCS KÁROS HATÁSA.


Viszont nálam minden bizonnyal kialakult egy mellékhatása. Eléggé fáj az alhasam és sajnos a herém is. Pár napig szedtem, de abbahagytam, és többet nem is fogom használni. A herém már pár napja fáj, és sajnos nem nagyon akar csillapodni, valószínűleg már be is képzelem. Soha nem volt még herefájdalmam. Szerintetek elmenjek orvoshoz vele, mert sajnos elég kényes egy ügy, hogy tömegnövelő miatt fáj a herém. Ti mit tennétek? Várjak még kicsit vele? Edzésen nem hiszem hogy megerőltettem, mivel kis súlyokkal gyúrok


2009. nov. 24. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nincs káros hatása, mi? gratulálok.
2009. nov. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Írd le a termék nevét, vagy linkeld képen!

Sima fehérjekoncentrátumtól NEM fájhat a heréd, ez baromság.

Lehet, hogy allergiás vagy valamire, ami benne van, bár akkor hasmenésed lenne...

Lehet hogy sérved van, az fáj

2009. nov. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

[link]


amugy csak enyhén fáj

2009. nov. 24. 20:41
 4/12 A kérdező kommentje:
gratulálhatsz nincs káros hatása, csak mellékhatása.
2009. nov. 24. 20:45
 5/12 A kérdező kommentje:

[link]


most néztem meg igenis lehet mellékhatás a fehérjének

2009. nov. 24. 20:54
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát ha a fájdalom nem egy káros hatás (meg ugye még egyelőre ki tudja miért is fáj valójában), akkor tényleg nincs káros mellékhatása...

Én mindenesetre nem ennék olyan valamiket, amiket ilyen szánalmas "szakszöveggel" reklámoznak:

"50G TUDOMÁNYOSAN BIZONYÍTOTT PROTEIN! " (Ez így egy értelmes mondat szerintük)

"ANABOLIKUS MÁTRIX!" "CREA-BOMB dizájner multi-vektor" (divattervező többszörös síkkoordináták?)

"dizájner szénhidrát" (divattervező szénhidrát?)

2009. nov. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hát figyelj...először is jó hülye vagy vagy csak gazdaggyerek vagy mindkettő hogy ilyen drága cuccot veszel. másrészt nem értesz a dologhoz egyáltalán mert a Sz*rt veszed. ettől nem fogsz látványosan "nőni", egy kiegészítő sosem lesz egy szteroid. és hát lényegrevezetően a kérdésre: ettől nem fájhat a heréd. ezt erősíti hogy miután abbahagytad is fáj. tehát nem ettől van. nyilván nem kell a többeiek nevében is mondanom hogyha továbbra is fog keress fel egy dokit...
2009. nov. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

menj el vele orvoshoz

nem hiszem hogy pár adag tömegnövelő okozná, hacsak nem etted meg az egész dobozt egy nap alatt

gondolom edzés is volt nem csak szedtél valamit

nem lehet, hogy izmod meghúzódott, túlerőltetted, stb?

mit mond az edzőteremben lévő orvos, edzőterem vezetője, edző?

2009. nov. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! A mellékhatás is lehet káros, mint láthatod. Amennyiben szerepel a mellékhatások között is, akkor szerintem biztosan ez okozza. Szerintem is nézesd meg orvossal, az a biztos. Sajnálom, hogy így alakult, de ne félj rendbe fogsz jönni. Hidd el, hogy nincs szükség ezekre a szerekre. Ha szereted a változatos ételeket, akkor lehet rendkívül szénhidrát dúsan és finoman étkezni. Amit még ilyenkor ajánlani szoktam, az a savanyú káposzta. Nagyon sok C-vitamint tartalmaz. Az egészséged is javul és az edzés is sokkal jobban fog menni. Mielőbbi felépülést kívánok!
2009. nov. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Pont ugyanezt érzem én is és é nis fehérjét szdtem azonnal le is áltam vele:Snem tudom mi lehet
2009. dec. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!