Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszemről lenne szó. (? )

PriKillerZelee kérdése:

A péniszemről lenne szó. (? )

Figyelt kérdés

Nemistudom, hogy mondjam el kérlek olvassátok végig.

14 éves fiú vagyok pubertás.A péniszemnél szörösödök de nagyon lassan kb ~4-5 honap.

amikor felhúzom a péniszem fáj amikor meg van merevedve hisz kicsi a bőr átmérője a végén és nem engedi át a makkot rajta. Ez mi a jó istentől lehet. ?

/ Normális választ szeretnék /



#péniszméret #anyagi gond ( hormon ) #esettleg hormonzavar.
2013. dec. 9. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
fitymaszűkületed van.
2013. dec. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. Ez relatív fitymaszűkület! Beszélj a szüleiddel és menjetek orvoshoz!
2013. dec. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Már megint az orvos küldés

2 napja is volt egy ilyen,csak el kellett magyarázni,mit hogy kell csinálni,és ment is .

2013. dec. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért szoktam az orvost javasolni, mert bármennyire is a jó szándék vezérli az itt válaszoló laikusokat (ide értve magamat is), néhány jó tanács nem helyettesíti sem a vizsgálatot, sem az orvosi szakvéleményt.
2013. dec. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek a fiuk most próbálkoznak először a dologgal persze hogy kissé fájdalmasnak tűnik ,aztán nem is próbálkoznak már .Az orvos aztán egy pillanat alatt hátra húzza,lehet menni haza ,gyakorlatozni .Már számtalan fiúra rákérdeztem ,hogy volt a dokinál .
2013. dec. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mégis mit próbálnak először?

Egyrészt néhány esetből nem lehet általánosítani, másrészt érdekes, amit mondasz, mert ha kicsit utánaolvasol, szinte mindenhol azt írják, hogy erőszakkal semmiképpen sem szabad feltépni.

2013. dec. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!