Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet hogy fura érzés...

Mitől lehet hogy fura érzés van a térdembe? Nem fáj de nem is kellemes érzés. Nem tudom leírni olyan érzés mintha gyengén hasogatna Nem sokszor jön elő de ma pl elkezdett 12 km séta után. Hallottam hogy a növekedéstől is fájhat Igaz? Vajon növekedés?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is !
2013. dec. 8. 19:10
 1/3 A kérdező kommentje:
15 éves fiú vagyok.
2013. dec. 8. 19:10
 2/3 anonim ***** válasza:
Kicsit sok volt a térd ízületeknek .Máskor is szokott fájni,mert akkor írok egy krémet,ami megszűntetei az ilyen fájdalmakat.
2013. dec. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem középiskolás koromban a jobb térdembe nyilalt bele isszonyat módon. Volt, hogy csak sétáltam bátyám mellett és majdnem összerogytam. Aztán ahogy nőttem, lassan elmúlt. Szerintem érdemes szedni valami ízületekre, porcokra jó hatással lévő bogyeszt, de erről a háziorvosnál érdeklődjetek!
2013. dec. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!